Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit vártok a hétvégi NFL...

Mit vártok a hétvégi NFL playoff meccsektől?

Figyelt kérdés

KC - JAX: Akár egy bomba meccs is lehet ha jó napot fog ki a JAX.

CIN - BUF: Na ez vagy egy kiváló meccs lesz vagy egy nyögvenyelős győzelem valakitől.

PHI - NYG: Remélem rommá verik a Giants-et mert szokás szerint megint miattuk buktam a tippmixem :D

DAL - SF: Ezt gondolom a legsimábbnak. SF tele van brutál jó játékosokkal.



2023. jan. 18. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
KC, Bills, Philly, 49ers a papírforma szerintem, esetleg a Cincy vagy a Boys kavarhat be
2023. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baluba ***** válasza:
100%

Néhány merészebb jóslat:

KC-JAX

Tipp: 10+ pontos Jax előny az első negyedben, 10+ pontos KC győzelem a végén.

Elemzés: A KC rájátszásban hagyományosan lassan kezd, bye weekről szerintem ez extra gond lehet a feltüzelt Jax ellen. Aztán mindenki megnyugszik, és kijön a minőségi különbség.


Buf-Cin

Tipp: Legalább 3 pontszerzés a meccs utolsó 2 percében, az nyer, akinél utoljára van a labda.

Elemzés: A top AFC meccseken egy ideje ez a divat, konzervatívabb kezdés után a 4. negyedre se védelem, se futójáték nem marad, csak pisztolypárbaj top irányítók között.


Phi-Nyg

Tipp: Giants győzelem.

Elemzés: Amikor a rájátszásban visszavágót rendeznek egy olyan alapszakaszmeccsről, ami a gyengébb csapatnak tét nélküli volt, a jobbnak nem, és ennek megfelelően papírforma született, az a playoffban nagyon gyakran visszaüt.


SF-Dal

Tipp: Purdy szétesik, 2 INT-t dob, 1 fumble, 6 sack, de így is behúzza a SF, többek között egy defensive TD miatt.

Elemzés: A Dallasnak is komoly gondjai lesznek támadásban, így a néhány nagy play a 49ers playmakerektől elég lesz, hiába nem tudnak konzisztensen haladni.

2023. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

KC képes néha elég gyatra játékot hozni.... Ha így lesz és a JAX pedig jól játszik akkor ott lehet meglepetés.


Buffalo a Miami ellen igen csak bénán játszott, majdnem ki is kaptak, szóval én azt sem tartom egyértelműnek, hogy simán győznek most (is).

Bár Milano egyszemélyes hadsereg a védelemben. Ha nem tudják kikapcsolni akkor kemény estéje lesz Burrownak.


Phi - NYG... Még mindig nem tudni ki lesz a kezdő QB a philinél de remélem elverik a Giantset a fent említett ok miatt... :D


SF nekem nem kérdéses, hogy nyerni fog. A Dallasi csapat olyan "nem rossz de a jó nem ilyen"... nem megy nekik igazán.


De a tippmixet még mindig nem tudom kire tegyem, még van 1 napom eldönteni :D

2023. jan. 19. 21:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Na megraktam....

Egy 4-es kötést a papírformára és egy 3/4-et a papírforma kivéve a Cincinatti-t mert ott arra raktam, hogy ők nyernek.


De ha megint a Giants húz keresztbe én falnak megyek!!!

2023. jan. 20. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!