Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék elemenni az El...

Szeretnék elemenni az El nyolcaddöntőre a Puskásba. Lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Még nincs szurkolói kártyám.Ezt megtudom-e úgy oldani hogy odadom az egyik ismerősömnek a lakcímkártyát és az arcképes ig.-t és ő kiváltja nekem?
2023. jan. 24. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megoldani. Sajnos Fradi kártyát csak te tudsz személyesen csináltatni a Groupama Aréna jegyirodájában. Olyan opció sincs, hogy online megcsináltatod. Lehet regisztrálni meccsnapon is egyébként, csak addigra nagy az esélye, hogy elfogynak a jegyek.

Sima MLSZ kártyát lehet online regisztrálni, azt viszont nem tudom, hogy azzal lehet-e a Puskásban rendezett Fradi meccsre jegyet venni (szerintem nem, de nézz utána, az a biztos)

Ha az MLSZ kártya sem opció és vidéken élsz akkor kétszer kell Pestre utazni, egyszer regisztrálni amíg még van szabad jegy és egyszer a meccsre. (tudom eléggé túl van bonyolítva a rendszer)

2023. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!