Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Diósgyőr - Tiszakécske...

A Diósgyőr - Tiszakécske meccsen érdemes lehet 0-0-ra fogadni ma?

Figyelt kérdés

A Diósgyőr ugyebár magabiztos listavezető az nb II-ben, míg a Tiszakécske a középmezőnyben helyezkedik el.


Átlagban kettőt lő a Diósgyőr, a Tiszakécske 1-et tehát a papírforma 2-1-es Diósgyőri sikerről szólna viszont itt lakom a Diósgyőri stadion közelében és a kinti hőmérő -4,2 fokot mutat, szerintem ilyen hőmérsékletben nem lehet jó focira számítani csak ilyen pöcskölő bohóckodásra.


Mit gondoltok? Érdemes lehet egy ezressel megrakni, hogy 0-0 lesz?



2023. febr. 6. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő vagyok, de magam számára 1 valamit megtanultam; olasz, magyar focira nem fogadok.


Vagy döntetlen, vagy nagy semmi. Vagy olyan meglepetés, amire senki nem számít. Max a profik.á

2023. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nekem a magyar bajnoki fogadásaim általában bejönnek.


Nyilvan nem vegeredmenyre szoktam fogadni. De most gondoltam esetleg ez a vegeredmeny realis lehetne.

2023. febr. 6. 18:32
 3/14 A kérdező kommentje:

Pont most mondja az edző, hogy megvan fagyva a pálya, nem lehet taktikáról beszélni.


Rúgj bele minél nagyobbat a labdába az lesz a taktika.


Szerintem megjátszom a 0-0-át aztán max nem jön be.

2023. febr. 6. 18:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző.


Mennyivel, ha kérdezhetem?


Gondoltam nézem a meccset, de kihagyom ink. :D

2023. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
350 forinttal raktam.
2023. febr. 6. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen időben teljesen reális a 0-0, a Paks meccse is sima 0-0 lett tegnapelőtt, fociról beszélni se lehetett.

Ettől függetlenül magyar focira én se fogadnék nagyobb tétben.

2023. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, így is 11x a szorzó rá szóval ha jön akkor meg nagyon is jól járok de ha nem akkor sem fog fájni, hogy elbuktam.
2023. febr. 6. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok.


Ha jó a szórzó, mmegjátszható.


Pont a másik válaszoló komment0ra jutott eszembe. Azt hittem lesz egy Kecskemét gól, de nem.

200Ftot veszítettem, kombináltan.


Engem az zavar, hogy kezdő létemre pl. egyiptomi, görög, török meccseket jobban megtippelek, mint Hazait.

2023. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Én egyébként a 2,5 over taktikát szoktam játszani.


Nekem a török, holland, belga és az angol ligák fekszenek a legjobban ebből a szempontból.


Magyart is rakok neha általában azok is jönni szoktak.

2023. febr. 6. 19:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2023. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!