Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a különbség az NFL ès az...

Mi a különbség az NFL ès az XFL között?

Figyelt kérdés
Nem nagyon követem nyomon az amerikai focit(de még a sima focit se),eddig úgy voltam vele csak NFL létezik erre ma mikor rákapcsoltam a sport csatornára kb ugyan azt csinálták mint az NFL-ben,de mégis azt mondták hogy XFL, vagy van még több kategória is? és ha igen ezeknek mi jelentőségük,mikor ugyan az mint a sima amerikai foci? szabály stb minden

2023. febr. 24. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az N és az X
2023. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezt vettem észre 😃 még valaki esetleg ? komolyan csak ennyi ? Mert akkor tényleg vicc
2023. febr. 24. 17:31
 3/4 Baluba ***** válasza:
100%
Az NFL nyilvánvalóan A bajnokság, viszont csak 32 csapat van, és csak 5 hónapot játszanak egy évben. Ennek megfelelően mindig is voltak kísérletek, hogy NFL-hez nem elég jó játékosokból, NFL-ből kimaradó városokban játszanak valamilyen ligát. Ezek tisztán üzleti alapon működnek, általában NFL szabályokkal (néhány kivételtől eltekintve), és általában csak pár szezont húznak ki, aztán érdeklődés hiányában elhalnak.
2023. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem szóval ezek ilyen különböző ligák
2023. febr. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!