Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy szexizmus miatt betiltottak egy kedvelt futball rajongói dalt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miről van szó, de a rossz hagyományok feljavítása üdvözlendő.
2023. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyikről van szó?
2023. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Delilah című számot tiltották be vmi angol csapatnál
2023. márc. 3. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó szöveget találtam, akkor a zene arról szól, hogy megkéselnek egy nőt. Szerintem nem szexizmus, alapvetően a téma problémás, nem mérkőzésre való
2023. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak hallomásból tudom. A walesi válogatott meccsein szokták énekelni állítólag nagyon régóta, mert a walesi származású Tom Jones száma ez. Tényleg jó dal, de azt nem tudom,hogy pontosan mi a szövege.

Azt mondják megölnek benne valakit, ezért tiltotta be a szövetség.


Szerintem ilyenben nehéz dönteni,hogy helyes-e vagy sem.


Lehet úgy nézni,hogy erőszak van benne, de lehet úgyis, mint egy sima sztorimesélés ás egy jó szám, amit mindnenki ismer a világon és hát büszkék a walesiek az előadóra.


Nehéz eldönteni,hogy ez mennyiben káros. A többség sztem a helyén tudja kezelni az ilyet ,de lehet a gyerekek, családok miatt nem engedik...

2023. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!