Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most milyen sportágakban...

Most milyen sportágakban kezdődtek meg bajnokságok ? EB és VB-re gondolok elsősorban. Olimpia majd csak jövőre lesz, igaz ?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincsen tv-m, mert eltört a műanyag lábazata egyik este és pofával a földre eset, így betört a képernyő.

Csak a zajra lettem figyelmes.

Szóval nem nézek már 1-2 hónapja tv-t, azóta nem is vettem újabbat.

Viszont ha jól tudom a foci VB most ment le ("most") és Argentína győzött, igaz ?

Viszont most dobál ki híreket a telóm, hogy ez az ország jutott ki a vb-re, meg mit tudom én miket.

Most már el is kezdődött a selejtező ?


Azért teszem fel így ezt a kérdést, mert hiába bújtam a netet vagy 20 perce már, így konkrétan nem írja ki senki, hogy "igen elkezdődtek a selejtezők, erre vagy erre a bajnokságokra".

Leginkább a magyar válogatott szereplése érdekelne, egyébként kézi és vízilabdában is egyaránt.

Kb ezt a 3 sportágat szeretem a legjobban, kézi-vízilabda és foci.

Ezek közül van olyan, amiben a nemzeti válogatottunk játszik majd valamikor valamelyik bajnokságon ?


Nemrég olvastam, hogy vízilabdában a horvátokat (?) vertük meg 13-10-re vagy ilyesmire.

Ez most milyen bajnokság ?


Köszönöm szépen, ha valaki, nálamnál jóval informáltabb és segítene néhány információval! :D



2023. márc. 23. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Épp ebben a pillanatban zajlik a Műkorcsolya és Jégtánc VB. Az M4 Sporton és az Eurosport 1-en is adják, előbbit tudod nézni online.
2023. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamikor futsal vb is lesz, meg a női fociban is talán nyáron lesz a vb.
2023. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De férfi foci, vízilabda valamilyen bajnokság van ?

Illetve női vízilabda, kézilabda ?


Más sportot nagyon nem nézek, úszást, gyorskorcsolyát, box/ufc-t még igen, de igazából ennyi.

Viszont ez a foci, vízilabda, kézilabda (a fentebb említett leosztásban nemek szerint) hármas érdekelne tényleg, hogy nemzeti válogatott szinten vannak most meccsek ?

2023. márc. 23. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Ennyire nem lehet nehéz a google-lel megtalálni a kérdést a válaszaidra. Vízilabda VB a vizes VB-n lesz júliusban, férfiaknak és nőknek egyaránt. Női kézilabda VB novemberben lesz, de előtte áprilisban Izlanddal játszunk egy oda-visszavágós meccset a kijutásért. Férfi kézi VB már lement januárban.

Az említett magyar-horvát vízilabda eredmény egy világkupa nevű huszadrangú eseményen született. A kézi-vízi EB-k meg a sportolókon és rajtad kívül senkit nem érdekelnek, bár szerintem téged se különösebben.

2023. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Figyelj, köszönöm szépen a válaszodat 4es.

Igen, ehhez nem értek.

Viszont szeretek megnézni minden nemzeti válogatott meccset (a fent említett sportokból) akármennyire is huszadrangú.


Ahogy most láttam a neten a fociban talán eb selejtező van, most játszottunk az észtekkel, majd nemsokára játszunk a bulgárok ellen.

Na azt majd megpróbálom megnézni! :D


Köszi szépen az első kettőnek is.

2023. márc. 24. 11:17
 6/7 anonim válasza:
F1
2023. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A világkupán nem huszadrangú esemény, hanem az olimpiára kvótaszerző válogató, illetve világbajnoki kvótaszerző válogató, egyébként meg fontos verseny, általában a versenyszezon elején van - üdv, egy kajakos
2023. jún. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!