Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki fog nyerni hétfőn? Bulgária...

Ki fog nyerni hétfőn? Bulgária vagy Magyarország?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 18:09
A kérdező szavazást indított:
Bulgária
Magyarország
Döntetlen lesz
Egyéb, majd leírom
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha Bulgária letámad és nagyon akarni fogja akkor benne van, hogy mi majd hátul behúzzuk fülünket farkunkat és egy elpasszolt labdából lőnek egyet és utána masszív vedekezéssel favágó focival kihúzzák a végéig és megpicsáznak 1-0-ra.
2023. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nézem most a Spíler 2-n a Bulgária-Montenegró selejtező mérkőzést...Hát ha ezek a bolgárok le tudnának győzni minket az a világ egyik csodája lenne.
2023. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bulgáriának nincsen kiemelkedő játékosa. Nekünk van több top ligában játszó játékosunk. Így egyértelműen mi fogunk nyerni.
2023. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg pont ezért nem nyerünk mert nagyon elhisszük.
2023. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj:) Angol, német, francia szintű válogatottakat vernek le , vagy x- elnek velük.:) Nem láttam csak olvastam.

A szurkolok már azt is eldöntötték, hogy megyünk usa kanada, és mex szervezte VB, és előkellő helyen végzünk. :)

Ezek alapján szégyen lenne, ha a magyar srácok nem nyernének legalább 3 góllal.

Az eredményre majd rákeresek, mert kb annyira érdekel. :)

Jó szurkolást. Szevasztok.

2023. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Az a csapat nyer, amelynek a piros a fehér és a zöld színek megtalálhatóak a zászlójukban!
2023. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, mivel döntetlen is lehet a mérkőzés végkimenetele.
2023. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

#7

Hát igen.

A lényeg, hogy az a csapat mindenképpen szerez pontot, amelynek a piros a fehér és a zöld színek megtalálhatóak a zászlójában!


Azért jó lenne nyerni a hazaiaknak a Puskásban, szerintem van ilyen szurkolói evárás, talán joggal.

2023. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is bízok a magyar győzelemben. Nem a legszebb napjait éli jelenleg a bolgár labdarúgás, de azért nem szabad őket félvállról venni, mert könnyen bele szaladhatunk olyan pofonba, mint tavaly Albánia ellen.
2023. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Szoboszlai 🤩
2023. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!