Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat fog ma győzni?

Melyik csapat fog ma győzni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Bayern München
Manchester City
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

MC - BM 1:3

Nekem ez a tippem

2023. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

off.

De nektek működik az élő közvetítés a negyedik számú M-es csatornán ?

Nekem csak a Bl logoját loopolja folyamatosan

2023. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
M4 Sport, nálam megy
2023. ápr. 11. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma a City, Münchenben pedig fordítás.
2023. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
58%
Man. City.
2023. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
Hát. Nem tudom mit mondjak. Kicsit többet vártam el Mülleréktől. Legalább akkor maximum 2 gólos hátránnyal mentünk volna Münchenbe. Az a baj, hogy nincs már a jó öreg kiváló Lewandwoskink. Nincs egy kézzel fogható csatárunk csak Choupo-Moting. Tehetséges futbalista Choupo-Moting, de akkor is szükség van egy fiatalabb, de tehetséges csatárra. Nem bánom, ha idén kiesünk BL-ből. Itt nem hibásítok senkit. Nyáron rendezősik a Neuer-Nübel-Sommer kapus kérdések is. Veszünk egy-két jó csatárt és még erősebbek leszünk a jövő szezonban. Mia San Mia
2023. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a Bayernnek nincsen egy normális csatára. Chupo már benne van a korban, és nem is klasszis. Gnabry, Mané meg szélsők nem csatárok. A Bayernnek túl sok jó szélsője van Gnabry, Coman, Sané, Mané, de csatárok nincsen csak Chupo meg a fiatal Tel. A védelemben pedig Upamecano nem volt valami jó tegnap, meg talán még Pavard a gyenge pont. Davies meg De Ligt jók belül. Nem értem hogy Pavard helyett miért nem Cancelo játszott. Sommer is jókat védett. Kozeppalya Kimmich Goretzka nagyon erős pl a támadó középpályás poszton Musiala is egyre jobb. Egy klasszis befejező csatár kéne a Bayernnek mondjuk Harry Kane. Akkor sokkal eredményesebbek lennének. A védelem az nagyon jónak számít a City-n kívül csak a csoportkörben a cseh csapat tudott nekik gólt rúgni. Meg amúgy a City nem csúnya gólokat rúgott. A meccs kiegyenlített volt a 60. percig. A City 2. Gólja után egyértelműen a City uralta a mérkőzést. Szerintem ez eldőlt, a Bayern nem fog rúgni otthon minimum 3 gólt.
2023. ápr. 12. 18:24
 8/10 anonim válasza:
Igaz. Én Harry Kane kedvelő vagyok de szerintem az Ő helye a SPURSban van az neki az otthona. Kolo Muani kis fiatal még előtte a karriere meghát. Majdnem Ő nyerte meg a VB. Kis hiján. EZ is igaz hogy sok a szélső. Szerintem Mané nem túl nyerő igazolás volt. Mané is a Liverpool-é neki ott a helye. Na mindegy. Szerintem is itt a vége. :(
2023. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Harry Kane szinte biztosan elfog igazolni, mivel csak egy Audi kupát nyert a Tottenham-mal
2023. ápr. 12. 20:32
 10/10 anonim válasza:
Jó tudom hogy nem nyer velük semmit de én nem hagynám el az otthonomat.
2023. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!