Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri a Premier Leauget?

Ki nyeri a Premier Leauget?

Figyelt kérdés
Ha a Manchester City megnyeri az összes meccsét, akkor ők nyerik. Az Arsenalnak 73 pontja van és 30 lejátszott meccse, a Citynek 67 és 29 meccse.

2023. ápr. 12. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Arsenal
Manchester City
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
tuti innen már behúzza az Arsenal
2023. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én Arsenalos vagyok, de nem vagyok benne olyan biztos a Pool elleni 2-2 után
2023. ápr. 13. 05:54
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Citynek szerintem egy picit könnyebb a hátralévő sorsolása, de nekik még ott van a BL, meg az FA kupa is, és benne van, hogy mindkettőben (szinte) végigmennek. (FA kupában már elődöntő jön a Sheffield ellen, BL-ben gyakorlatilag elődöntőben vannak a Bayern elleni 3-0 után)


Két hét múlva a City - Arsenal meccs lesz a legfontosabb a bajnoki cím szempontjából. Ha ott nyer az Arsenal, akkor valószínűleg elég lesz az előny.

Egy döntetlennél az Arsenalnak lenne még hátra egy Chelsea, Brighton, Newcastle trió, meg 2 kisebb (Nottingham, Wolves) a Citynél meg egy Chelsea, meg 5 kisebb csapat (Fulham, West Ham, Leeds, Everton, Brentford). Plusz a gólkülönbség is 5-tel jobb jelenleg a City-nél, ha pontegyenlőség lenne.


Szóval szerintem:

Amelyik csapat behúzza a rangadót, az 90%, hogy megnyeri a PL-t, ha döntetlen lesz, akkor 60-40 a City javára.

2023. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A 'City az idei szezonban egyszerűen megállíthatatlan. Személy szerint nem kedvelem őket, de a szezonban nyújtott teljesítményük szemmel látható. Most végre dolgoztak is az eredményeikért, még ha hatalmas előnyből is indulnak másokhoz képest. Egy ilyen győzelem azért jóval kevésbé visszatetsző, hiszen idén legalább tettek is érte.


Ez a 'City éve, ez vitathatatlan.

2023. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ez a M.City-é lesz
2023. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már tuti, sikeresen elbaszták 2:0- ról kétszer egymás után :(
2023. ápr. 16. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

4:1

Tényleg mondhatni, hogy eldőlt, ha nem sújtja/súlytja (pontos jével helyes) valami rendkívüli sérüléshullám a City-t akkor nagyon valószínű, hogy itt bizony triplázás(FA kupa, BL, Premier Leauge) lesz.

2023. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
A City lesz, tuti
2023. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!