Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek egyszerű amatőr...

Lehetek egyszerű amatőr hobbifocista,"Mennyei megyei"-s?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, utoljára 16 évesen rúgtam csapatban labdát, azóta csak haverokkal a grundon. Nagyon jól ment, de az akkori csapat és kedvem nem olyan volt, hogy én ezt az életvitelt akarom választani. Ám, de megtaláltam a szakmát, amiben dolgozom és boldoggá tesz, e mellé szeretnék visszatérni a pályára, viszont nem olyan álmaim vannak, hogy NB1-2 akármi, hanem csak kis mezei néha eljárunk a környező városok/faluk ellen játszani. Megye 2 B - A pl.

Szóval a kérdés és a lényeg, lehetek -e amatőr focista életem végéig, kis hobbiszinten?



2023. ápr. 24. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de azt gondolom igen. Kémiatanárom kb. veled egyidős, és egyáltalán nem tud jól focizni, aztán mégis játszik a BLASZ IV-ben talán.
2023. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!