Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Tippmix-ben így játszottam...

Ha Tippmix-ben így játszottam meg egy meccset: Liverpool-Nottingham Nyertes különbség Hazai csapat 1 góllal nyer. Akkor most miért írta ki a lottózóban a gép, hogy nem sikerült a fogadás ?

Figyelt kérdés

Ha nyertes különbségről van szó, akkor nekem nem nyernem kellett volna, ha a Liverpool 3:2re győzött ?

Hazai nyert, 1 gól különbséggel.

Most akkor mi az ami hibázik ?

Én direkt így raktam meg, mert úgy gondoltam, hogy 1 gól lesz a különbség és persze a Liverpool győz.


Valaki meg tudja mondani, hogy hol a hiba ?

Köszönöm szépen!



2023. ápr. 25. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mast nem tettel?


Ha nem nyomj mar egy kepet rola mert gyanitom valamit elneztel. Eleg csak a fogadasrol, nem kell latszodnia a tetnek, feladas helyenek stb

2023. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából így néz ki amit megtettem.

[link]

2023. ápr. 25. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ez van es nincs mellette mas ami elmehetett volna akkor ez igy valoban nyertes
2023. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor akartad felvenni? Azt tudom elkepzelni hogy akkor meg nem volt kiertekelve es azt irta a gep hogy még nem nyertes.


Most már biztos ki van ertekelve, megneztem itt. [link]


Most probald meg kivaltani.

2023. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert raktál mellé másik meccset is ami elment
2023. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!