Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A mostani Manchester City...

A mostani Manchester City minden idők legerősebb focicsapata?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok, nagyjából 20 éve követem a labdarúgást, de ennyire erős, domináns csapatot még nem láttam. Talán a világ- és Európa-bajnok spanyolokkal mérhető össze az erejük, már ami a dominanciát illeti. Szerintetek melyik a mostani évezred legjobb csapata?
2023. máj. 9. 10:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem 20, hanem 25 éve követem a focit. Tehát a korszakos Manchester Unitedet már megcsodálhattam.
2023. máj. 9. 11:00
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, a City már nem egyszer botlott ebben a szezonban és csak kullogott az Arsenal mögött szinte végig. Ott van a 19/20-as szezon ahol a Liverpool 99 ponttal végzett, az biztos ezt már nem fogja elérni. Az Arsenal veretlen szezonjáról nem is beszélve.

De attól is hol van amikor a United ledominalta a football világot éveken keresztül. Azért a City tavaly épp csak 1 ponttal nyert a Liverpool előtt, szerencséje van nem arról van szó, hogy ledominálja évek óta a premier leaguet.

Nemzetköziről nem is beszélek, egy BL serleget nincs és nem hiszem, hogy idén lesz.

Jövőre tekintve is, ahogy elmegy Guardiola vissza fog valamennyire süllyedni olajmilliardok ide vagy oda.

Nem szidni akarom a City-t be kell vallani egy nagyon jól összerakott csapat és joggal hívhatja bárki a legjobbnak jelenleg, de messze nem minden idők legerősebb focicsapata.

2023. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a City minden idők legerősebb focicsapata lenne, azért azt elég merész dolog lenne kijelenteni.
2023. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Azt kijelenteni, hogy minden idők legjobb csapata, az erős túlzás..


Az tény, hogy idén nagyon össze vannak rakva, de ez 1 szezon eddig. (Bár én is túlzok most, mert azért nem vezetik a PL-t sem olyan magabiztosan, ahogy tavaly is csak épphogy nyertek)

Majd ha ugyanezt tudják produkálni több éven keresztül, akkor talán ki lehet jelenteni, hogy ott vannak a top top csapat között.


Számomra a Real Madrid tekinthető minden idők legjobbjának. Ancelotti közel ~450 nap alatt megnyert velük minden kupát, és idén is érik a következő BL cím.. Aki ezt nem látja be, az vagy Barcelona szurkoló, vagy utálja a Realt.. (Bár a kettő együtt kéz a kézben szokott járni. :D)

2023. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Még az idei szezont tekintve is konkrétan az utóbbi 1-2 hónapban kerültek nagyon jó formába. Szinte egész évben az Arsenalt üldözték, és kellett az ágyúsok kipukkanása is ahhoz, hogy valószínűleg bajnokok legyenek. Aa bajnokságban sem fix esélyesek egyik évben sem, ott volt eddig a pool, most pedig az Arsenal lett komoly tényező. 1-2 év és a newcastle is az lesz.

Nemzetközi téren pedig szeritnem a csapat korlátlan anyagi lehetőségeihez képest eddig teljes a csőd. Ez a csapat 1 évtizede van építgetve, minden posztra aboszlút világsztárokat igazolva. Itt kis túlzással egy BL győzelem már akár alapelvárás is lehetne.


De ha már dominancia, ott van a veretlen Arsenal, vagy a MU ami évekig dominált mindenkit mindenhol, de akár a tikitakás Barca is. Válogatott téren a Spanyolok 2010-2012.


Nyilván idén össze jöhet a Citynek minden, de ehhez szerintem kell az, hogy egyrészt a PL idén eléggé "gyenge" legyen. Értem ez alatt azt, hogy a Pool is szenved, Chelsea kb nem is tényező stb. Illetve nemzetközi szinten is most úgy érzem a klasszikus nagy csapatok gyengélkednek.

2023. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#

"Ancelotti közel ~450 nap alatt megnyert velük minden kupát, és idén is érik a következő BL cím.. Aki ezt nem látja be, az vagy Barcelona szurkoló, vagy utálja a Realt.. (Bár a kettő együtt kéz a kézben szokott járni. :D)"


1-1-et játszott a Real a Bernabéuban a City-vel, már inkább a City az esélyes, pedig nem szurkolok a Citynek.

2023. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Olajpénzekből felfújt zsoldoskülönítmény, az ilyeneket már csak elvből se emlegessük egy lapon a 20. századi nagycsapatokkal.
2023. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

#7 Pontosan

PSG - Katar

City - Emirátusok

Newcastle - Szaud Arábia

2023. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy minden idők legjobb csapata, inkább jelenleg a legjobb csapat
2023. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na de ekkora dominanciát mutatni mindenki felett? Ilyet talán még soha nem látott a világ.
2023. máj. 20. 22:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!