Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudom legyőzni a meccs...

Hogyan tudom legyőzni a meccs elötti izgatottságomat? Lassan döntőt játszok ès amikor rá gondolok hogy leszek a pályán,meg minden akkor összeszorul a gyomrom ès nagyon izgatott leszek. Fèlek, hogy ez a meccsen is így lesz. Mit tudok ellene csinálni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok mindent. Messi minden meccs előtt állítólag bevonul a WC-re. Ezt Maradona mondta róla. Gondolom hasmenés az idegességtől.

Nekem ugyanez volt, csak az egyetemen. Volt 70 darab vizsgám, de mindegyik előtt rendre fstam egy nagyot reggel. Ha bevettem egy fél szem Xanaxot, az segített valamennyit. Mondjuk ez nem jó, mert kihathat a játékodra.

Talán meccs előtt aktívan le kellene valamivel kötnöd magadat. Például próbálj kirakni egy Rubik-kockát vagy ilyesmi. Más tippem nincs. Gyógyszert, tehát, egyéb kémiai dolgot ne használj szerintem, mert ezek hatnak a teljesítőképességre.

Esetleg keresni kell egy pszichológust és megkérni, hogy tanítson valamilyen stresszkezelő technikát.

2023. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. máj. 11. 06:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szexelj meccs elott.

Nekem egy nehez vizsga elott jol bevalt.

2023. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!