Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol találok olyan kosárlabdaci...

Hol találok olyan kosárlabdacipőt, ami nem ugyanolyan színű? Pl az egyik piros a másik lila

Figyelt kérdés
Az egyik kosárlabda cipő nagyon megtetszett: Nike giannis immortality 2- pink, de sehol se találok a méretemben, így gondoltam nézek másfajtákat, de nem találok olyat, ami különböző színű lenne. Valami tipp esetleg, hogy hol keressek?

2023. máj. 13. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszel 2db és kicseréles
2023. máj. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hellmano ***** válasza:
Vannak direkt erre a "mismatch" elnevezésű cipő modellek. Nekem volt egy T-Mac mismatch talán az volt az egyik legjobb vagyis ebben a stílusban. De van LeBron-nak is. De amúgy, amit az 1-es ír azt is alkalmaztam, hogy 2 pár cipőt vettem egy fajtából, de eltérő színösszeállításban és ha olyan kedvem volt felesben hordtam, ha meg nem akkor a saját párjával :)
2023. máj. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!