Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Létezik, hogy 1 órán belül...

Létezik, hogy 1 órán belül elfogytak az RB Leipzig utolsó hazai mérkőzésére a jegyek?

Figyelt kérdés
Napok óta figyelem, hogy a hivatalos weboldalon mikor kezdik meg a jegyértékesítést a 05.27-én lévő Schalke 04 elleni meccsre. Ma délelőtt is megnéztem, akkor még nem volt fenn, de 12:20-kor ismét megnéztem, akkor már fenn volt, viszont sold out-ot írt, és azóta is. Nem értem, hogy lehet az, hogy egy 42 ezer férőhelyes arénába 1 óra alatt elkeljen az összes jegy. Vagy ez lehet valami rendszerhiba? Vagy honnan érdemes még esetleg jegyet szerezni? Ez a viagogo.de mennyire megbízható? Esetleg van valakinek más ötlete?
2023. máj. 15. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat, hogy egy nagyon népszerű mérkőzésre az összes jegy az első percekben elfogy. Az is lehet, hogy a klubok előre kiosztják a jegyek egy részét, így ha te a hivatalos weboldalon keresztül próbálod megvenni a jegyet, akkor már lehet, hogy csak a maradék jegyek állnak rendelkezésre. Lehetséges, hogy a sold out jelzés valódi és az összes jegy elfogyott. Ebben az esetben a viagogo.de oldalt nem javasolom, mivel az egy másodlagos jegyértékesítő oldal, és a jegyek ára lehet magasabb, mint az eredeti ár. Az ilyen oldalakon a jegyek eredetisége sem garantált, és a tranzakciók kockázatosak lehetnek. Ha még mindig szeretnél jegyet szerezni, érdemes figyelni a klub hivatalos weboldalát és közösségi média felületeit, lehet, hogy az elkövetkező napokban lesznek még jegyek elérhetők.
2023. máj. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Az nem is nagyon érdekelne, hogy drágább, csak tudjak szerezni. Magyarországról mennék, már a szállásom is le van foglalva. És attól tartok, ha később sem lesz elérhető a hivatalos weboldalon, akkor a viagogos jegyekről is lemaradok.
2023. máj. 16. 11:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!