Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fradi és Újpest szurkolók: a...

Fradi és Újpest szurkolók: a Honvédot, vagy a Fehérvárt szeretnétek inkább, hogy maradjon az NB1-ben?

Figyelt kérdés
Bár még Mezőkövesd is kieshet, de ők már valószínűleg megmenekültek.

2023. máj. 16. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Fradi szurkoló vagyok, a Honvédot szeretném, ha maradna.
Fradi szurkoló vagyok, a Fehérvárt szeretném, ha maradna.
Újpest szurkoló vagyok, a Honvédot szeretném, ha maradna.
Újpest szurkoló vagyok, a Fehérvárt szeretném, ha maradna.
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Sem Fradista sem Újpesti szurkoló nem vagyok de a Fehérvárért szurkolok.
2023. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Kecskemét szurkoló vagyok, de szeretném, ha a Honvéd maradna bent.
2023. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Honvéd évek óta gyenge, nagyon nem látom, hogy ők mit akarnak. A Fehérvár szintén évek óta gyenge, de talán ott nagyobb eséllyel formálódna egy jó csapat, ha bent maradnának. Mióta megjárták az EL-csoportkört azóta viszont évről évre rendre rosszabbak és a sorozatos edzőváltások sem oldják meg a gondokat.
2023. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
100%

Nem vagyok egyik csapat szurkolója sem, a Kövesd kiesésének örültem volna leginkább de ahhoz már kisebb csoda kéne: Mögöttük két csapatnak összesen 4 meccset kéne nyernie és nekik nulla pontot szerezniük.

Objektív szempontokat figyelembe nézve a Vidi fog kiesni, nagyon kilátástalan játékot mutattak be most is, meg előtte is: Kihagyott tizenegyes az előző meccsen, emberelőnyben impotens játék. Az a nagy kérdés hogy mennyire igazak a híresztelések, miszerint a MOL kihátrál a csapat mögül mert akkor megvan a kieső.

2023. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz választani, jó lenne, ha mindketten bentmaradnának, nélkülük nem az igazi az nb1.

Annak viszont örülök, hogy lesz Diósgyőr meg MTK megint az elsőosztályban.

Személy szerint a Kisvárda, Mezőkövesd, Felcsút nb1-es tagságához nem ragaszkodom, de ez most máshogy alakul.

2023. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
remélem a Honvéd repül kifele
2023. máj. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
A Honvéd - Ujpest egészen jó hangulatú meccs volt, de a Videoton is hiányozni fog az élvonalból.
2023. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fradi szurkolókènt, jobban örültem volna, ha a Honvèd marad benn. A politika eldöntötte ezt a kèrdèst.
2023. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!