Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mitől nem ment Ronaldonak?

Mitől nem ment Ronaldonak?

Figyelt kérdés
Cristiano Ronaldo egyértelműen a Real Madridban volt a csúcson . De sem a Juventus sem a Manchester United nem tudott vele mit kezdeni . Ez mitől volt ?

2023. máj. 17. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
kicsit lustább lett, nem fut annyit. A csapat is más, nem olyan volt mint real madrid
2023. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Lehet kicsit off a válaszom, de mit értünk az alatt, hogy a Juventusban nem ment neki? Ez tényleg érdekelne engem mert több helyen is olvastam már ezt a véleményt, de sehol senkitől nem kaptam kielégítő választ rá.

Vagy csak azért írják ezt sokan mert nem nyert 3 Bl-t ott is zsinórban?

Nyert 2 bajnoki címet, 1 olasz kupát, 1 olasz szuperkupát, volt Seria A gólkirály. Ő érte el a Serie A történelmében a leggyorsabban az 50 gólt, a Juventus történelmében leggyorsabban a 100 gólt. Jobb gólátlaga volt mint a korábbi generációk nagy Juve legendáinak. Ott a Bl győzelem nem jött össze ez tény, de emlékszem olyan Bl meccsekre amikor már Juve mezben villogott még az egyenes kiesésben is. Ez már nála azt jelenti, hogy nem ment neki? Mindezt úgy, hogy 33 éves elmúlt mire odaigazolt, és az már egy lefelé ágazó Juventus volt. Összehasonlításképpen a Reálnál 5 év után nyert először Bl-t, a Juvéban 3 szezont volt összesen. A Reálnál az első 3 évében "csak" 1 spanyol bajnoki címet és 1 spanyol kupát nyert a csapattal.

Vagy tényleg csak a Bl győzelem hiánya miatt vannak ennyien ezen a véleményen?

Egyébként nem vagyok se Reálos, se Juvés, és se Ronaldo fan, egyszerűen csak érdekel, hogy miért gondolják sokan ezt. Amúgy csak, hogy a kérdésre is válaszoljak valamelyest, hosszú évek sikersorozata után eljöhet az az idő amikor jön a visszaesés, főleg 30 fölött. Ráadásul se a Juve, se a Mu. nem volt azon a szinten mint az a Real Madrid ahonnan eligazolt.

2023. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

“ Vagy tényleg csak a Bl győzelem hiánya miatt vannak ennyien ezen a véleményen?”


Igen. Legalábbis szerintem. Anno ugye azt mondták a Ronaldo miatt bukta a Juve a Reál elleni döntőt.Egyértelműen az volt a cél Ronaldoval hogy meglegyen az hiányzó láncszem a BL győzelemhez.

Akkoriban a Juve egyeduralkodó volt az olaszoknál kb mint a Bayern Németországban . Szerintem az hogy a hazai kupákat hozta az inkább elvárás volt mint eredmény

2023. máj. 18. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit a kérdező ír, illetve azt is szokták mondani hogy teljesen felborította a Juve "bioritmusát". Mielőtt CR megérkezett volna, viszonylag kiegyenlített csapatviszonyok mellet, remek morállal kimagaslottak a Seria a-ból, viszont miután odament mindenkinek őt kellett kiszolgálnia, ami végeredményben az egyik következménye lett hogy már nem a Juventus a legerősebb csapat a ligában. Persze nem csak ez volt a dolog oka, de az egyik mindenképpen.


Végeredményben CR jó számokat produkált, de ennek a csapat látta kárát.

2023. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MGéza ***** válasza:

Ez mitől volt?

Első és legfontosabb: Kiöregedett.

Kettő: Az egoja nem engedi hogy ezt beismerje, nem hajlandó elfogadni a nem első számú szupersztár státuszt.

Három: Pont ezek miatt ideje lenne már visszavonulnia, a válogatottban is inkább útban volt már.

2023. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az az ember rég túl van már a csúcson, túl volt már rajta akkor is amikor a Juventusba került, ennyi a titok. Illetve amikor még először került a Unitedhez a 2000-es években, akkor ott egy nagyon komoly, igazi klasszisokból álló csapatba került és még ő maga is friss volt. Ott lett belőle igazi sztár, de a Realban teljesedett ki végleg, amit meg már köréje formáltak.

Mire a Juventusba került, bőven túl volt már a legjobb formáján, magához képest közepes volt és nem voltak mellette igazi világverő emberek, illetve nem köré épült a keret. Ez volt a gond.

A Második Manchesterben töltött időszakáról pedig nem érdemes beszélni, mert a Manchester United évek óta szenved, ő meg meg rég túl van a csúcson. Abba kéne már neki hagyni, mert csak égeti magát. Vagy leadni az arcból és elmenni egy kisebb bajnokságba itt Európában a pénz üldözése helyett, ha tényleg szeret még játszani.

2023. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A megoldás fél úton van, mert Ronaldo egyénileg megrúgta a maga gólszámát, de közben a csapatot szétrombolta és nem akart alkalmazkodni, persze sok golt rugott de mig ahelott azt a golszamot megrugta xy mennyisegu jatekos ezt most o rugta egymaga, sajnos ami a realban meg fizikalisan mukodott hogy raepitenek minden befejezest erre mar nem volt kepes. Még a Juventusbam csak-csak a Unitedban mar teljesen mást kellett volna jatszom amihez nem akart alkalmazkodni.
2023. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiöregedett, nem a húszas éveiben jár már. Plusz nem tudta félre tenni az önzőségét, nem az volt a számára fontos, hogy a csapat jól szerepeljen, hanem csak az számított neki, ha ő szerzett gólt, gólokat. Nem volt csapatjátékos. Nem tudta elfogadni azt sem, hogy már nem köre fogják építeni a csapatot, mert nem ő a jövő embere. Hisztizett, ha épp nem volt kezdő, akkor is, ha lecserélték. Pedig tényleg nagy segítség lett volna a csapatnak, ha elfogadja azt, hogy a kispadról kell beszállni és egy villanással el tudott volna dönteni meccseket. Én CR rajongó vagyok és United drukker, de tisztelem ten Hagot azért, hogy szembe mert vele szállni és szép lassan elüldözte a csapattól, látszik is azóta az eredményesség a Unitednél. Meg kellett ezt lépnie.
2023. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!