Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hanga Ádám miért igazolt...

Hanga Ádám miért igazolt vissza európába mikor az NBA-be bekerült?

Figyelt kérdés
Minden kosaras álma az NBA, Hanga 3 év után visszatért európába. Simán lehetett volna sztár játékos mint mondjuk Luka Doncic, nagy visszalépésnek érzem, hogy visszajött európába.

2023. máj. 28. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
“Visszaigazolt”? Honnan? Hanga egész felnőtt karrierjét Európában töltötte, tölti most is. Honnan jött vissza? :D
2023. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Drafloták a san antonio spurs -be
2023. máj. 28. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hanga Ádám sosem játszott az NBA-ben. A San Antonio Spurs választotta ki a drafton, de mivel második körős draftolt volt, így nem volt kötelező szerződést adniuk neki. Akkoriban meg a Spurs a bajnoki címért ment minden szezonban, plusz ott volt Hanga posztján a liga egyik legjobb játékosa Kawhi Leonard, nem sok esélye volt a keretbe kerülni. Ha jól emlékszem egy darabig hitegették, hogy ha Európában jól teljesít és szükség lesz rá a Spurs-nél, akkor kap rendes szerződést. Aztán nem lett belőle semmi. Amúgy az semmit se jelent hogy egy kosaras jól játszik az Euroligában, akkora a színvonalbeli különbség az Euroliga és az NBA között. Amerikából azok jönnek Európába játszani akiknek nem sikerül az NBA-ba bekerülni.
2023. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Több sebből is vérzik a kérdés, de mindegy, a lényeget már előttem leírták.

Ha mondjuk nem a spurs foglalja le, hanem a kings, talán lett volna esélye bemutatkozni... egyébként kb. semmi.

2023. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja értem. Abból gondoltam, hogy játszott mivel találtam olyan cikkeket, hogy "az első magyar játékos aki bekerült az NBA-ba" meg, hogy játszott Doncic ellen.
2023. máj. 28. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem volt elég a játéka az NBA-ba?
2023. máj. 28. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6.

ezt már sosem tudjuk meg... lévén annyi fantáziát sem láttak benne, hogy meghívják a nyári ligába.

2023. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“Ja értem. Abból gondoltam, hogy játszott mivel találtam olyan cikkeket, hogy "az első magyar játékos aki bekerült az NBA-ba" meg, hogy játszott Doncic ellen.“

Az első magyar játékos aki bekerült az NBA-ba az David Kornel volt még régen. Azóta senki, és nem is lesz szerintem, max ha nálunk is lenne valami 210, 220 centis extrém magas gyerek, de valljuk be mi nem vagyunk sajnos egy “magas nemzet” mint a litvánok, lettek pl.

2023. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld.

#8

Ha belegondolsz nem minden a magasság, Curry is csak 1,88.

2023. máj. 29. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!