Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ezen a meccsen mi történt?...

Ezen a meccsen mi történt? Tomayapo - Bolivar.

Figyelt kérdés

2023. 06. 04.

Bolívia


A Bolvar volt esélyesebb, meg előtte egy meccsen szintén idegenben 1-5re nyertek, itt meg a statisztikákat meg az előzetes kimeneteleket nézve elég furcsa meccs volt.


Valaki mondana véleményt?



2023. jún. 4. 02:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bolivar*
2023. jún. 4. 02:12
 2/12 A kérdező kommentje:
0:0 lett.
2023. jún. 4. 02:12
 3/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Elment a tippppszmikszed? :D Olyan van igen, hogy valaki esélyesebb, de az sokszor nem hozza azt is, hogy ő fog nyerni. Amúgy utána néztem, lehet papíron esélyesebbnek tűnt odds alapján a csapat, de én egy tipikus döntetlenes meccsnek lőttem volna be, ha fogadtam volna rá.
2023. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezen mégis mi a furcsa? A vendég győzelemre 1,80 körüli szorzót adott, tehát nem volt kimondottan esélyes, sőt általában az ilyen oddsok szoktak elmenni. Szerintem sokan is rakták mert 2,30ról esett le az odds. Tehát előzetes fogadóirodai elemzés alapján ez egy teljesen 50-50es meccs volt. A tabellán sincs a két csapat között lényeges különbség, a Bolivar elég gyengén is teljesít idegenben (2 győzelem 2 döntetlen 4 vereség). Engem sokkal jobban meglepett az U20as vb Izrael-Brazília meccs, ahol hosszabbítást követően Izrael jutott tovább.
2023. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Én hoztam tegnap 7.75-ért az Ajaccio győzelmet, pedig ott aztán a Marseille volt az esélyesebb :D De a fogadásnál mindent is figyelembe kell venni. Tudtam, hogy nyerni fog az Ajaccio, szinte 100%-ban biztos voltam benne.
2023. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem arra a meccsre kérdezel, ahol egy néző rosszul lett, ezért félbeszakadt és legközelebb játszák le.


Ott mi történhetett ?

2023. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen elment, radásul 1.0000. És azért esett rosszul, mert 1es kötésben tettem meg, és sokat buktam rakta az én szintemen. :/ Főleg azért mertem megralni, ráadásul csak góllővésre, mert,

1. Korábbi meccseiken mindig lőtt a Bolivar, vagy nyert.

2. Idegenben-ahol elvileg gyengék(!), előtte a Palmaflor-t 1-5re verték.


A meccs kapcsán meg igenis gyanús a statisztikra. A


De viszont igenis gyanús a statisztika. Labddabirtoklás, támadás, veszélyes támadás főlényből (Bolivar) nem jött össze egy gól helyzet. Hogyan?

De érdesek az Ellenfélnek is csak 1.


Mind a két csapat védkezésre jtszott?

2023. jún. 4. 13:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a dél-amerikai ligákra nem érdemes gólszámos fogadást kötni, nagyon kiszámíthatlanok a meccsek, általában sok a szabálytalanság, reklamálás, sárga lap, tördelik a játékot rendesen. Aki kicsit is kiemelkedik támadásban ezekben a ligákban, azok mennek is Európába vagy az USAba több pénzt keresni, sokat is változik a csapatok kerete szezononként, nincs idejük összeszokni, egymás elleni eredményre nem érdemes alapozni.
2023. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kicsit rácsúsztam a dél amerikaimeccsekre.


Tanácsosabb visszacsúszni?

Én nem hinném, hogy szemét lenne az összes.

Brazíl kupa?


Na és az usa béli MLS?

2023. jún. 4. 14:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt javaslom neked, hogy olyan ligákra fogadj amit aktívan tudsz követni.

Mostani szezonban én az NB I-re mentem tippmix szempontjából és a rengeteg megrakott szelvényből max 2 ha elment. Persze ez azt jelenti, hogy a szezon kezdetétől fogva 1-2 meccs kivételével mindet megnéztem.

Így kialakultak rutinból ilyen szokások, hogy pl ha tudtam előre, hogy a Kecskemét játszik akkor sok lesz a sárga lap illetve, hogy gólt fog a kecsó lőni. (Néhány kivétellel szinte majdnem mindig lőtt is) Illetve hát a Kecsó esetében hiába kaptak olykor alacsonyabb oddsokat mint az ellenfelei mégis inkább a Kecsót jelöltem be győztesnek mert tisztában voltam a formájukkal.


Szóval én tényleg azt tudom neked javasolni, hogy ha valamilyen liga mellett el akarsz határozódni akkor próbáld aktívan követni a bajnokság alakulását.

Most nyáron mondjuk a jobb ligákban pihenő van.


Most június elején viszont kezdetét vette a kínai league one és az argentín liga professional de fútbol.

Úgyhogy ezekről még nem vagy lekésve, elkezdheted követni aktívan és határozottabb fogadásokat is fogsz tudni tenni.

2023. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!