Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a vèlemènyetek a Vert...

Mi a vèlemènyetek a Vert Shock súlypontemelkedès növelő programról?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 07:03
 1/1 Hellmano ***** válasza:

Baromság, ezeket olyan emberek csinálják, akikben genetikalilag benne van a nagy ugrás és arra ráedz és lesz neki 40 helyett majdnem 50 inch-es emelkedése. Én gyerekként már nagyokat ugrottam és ugrás fanatikus lettem, értem ez alatt azt, hogy ha megláttam bármit magasan, akkor ugranom kellett, hogy elérjem. Az első kihívás számomra a mennyezet elérése volt, ami 3 méter magas volt kereken a régi házunkban. Addig nem nyugodtam, míg el nem értem és ekkor még alacsony voltam. A csúcsomon 115 cm-es emelkedésem volt, ami 45 inch. Most 45 évesen is maradt belőle 70-75 cm és én csak annyit tettem érte, hogy fanatikusan ugráltam gyerekkorom óta, semmi más plusz edzést nem csináltam.


Szóval, ha genetikailag kódolva van benned a jó rugó, akkor abból lehet fejlődni. De, amit ez ígér, hogy a semmiből te, majd akkorákat fogsz ugrani, mint a ház az kamu. Ugye mindenki zsákolni szeretne és nem csak egyszerűeket, hanem lábalatti meg hasonlókat és ahhoz kell az emelkedés. Ezek az emberek pro dunkerek, akik ezeket ajánlják. Igen edzenek is az emelkedésükre sokat, hisz ebből élnek/éltek, hogy zsákolnak, de alapból is kódolva van bennük.

2023. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!