Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai mennyire tudja...

Szoboszlai mennyire tudja beverekedni magát a Pool kezdőcsapatába Harvey Eliott és a világbajnok Alexiy Mac Allister mellett?

Figyelt kérdés

#Premier League #Liverpool #szoboszlai Dominik #Jürgen Klopp #Alexis Mac Allister #Harvey Eliott
2023. júl. 3. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elliott-nál szerintem jobb, Mac Allister-rel meg akár elférhetnek ketten együtt a pályán.

Szerintem inkább az lesz a kérdés, hogy pontosan ki melyik poszton fog majd játszani, mivel a Salah, Jota, Luis Diaz, Gakpo négyesből azért a jobbszélső, balszélső poszt már így is telített lesz, középpálya közepén ott van Henderson, Thiago. 70 milláért talán nem a kispadra vették. :)

2023. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően 3 középpályással szokott játszani a Pool, így úgy gondolom, hogy könnyen beverekszi magát. És minddn jel arra mutat, hogy fontos játékosnsk szánják pl:az ára, fizetése, a 8as mezszám
2023. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
18%
50%. Vagy sikerül vagy nem.
2023. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Csak támadó középpályásból van 3 a csapatban.

2023. júl. 3. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Harvey Eliott szerintem burtálisan túlértékelt, Szoboszlaivan egy lapon sem említhető. Ha nem angol lenne hanem mondjuk horvát, akkor érne vagy 2,5 millió eurót.
2023. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
MacAllisterrel szívesen látnám őket együtt őt is jó játékosnak tartom. Remélem hogy Klopp egy lelkes játékosokból álló izgalmas új csapatot fog építeni, amiben óriási dolog lenne ha tényleg a Détári óta legjobb magyar labdarúgó lenne az egyik pillér. 70 milliót pakoltak le érte, remélem Kloppnak komolyak a tervei vele.
2023. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elliott is jó játékos szerintem, de nem tartom akkor spilernek mint Szobo, Trent vagy MacAllister. Sztem Elliottot amiatt is szeretik annyira a Poolban mert u23as kora óta az ő nevelésük, régi befektetésük úgymond.
2023. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!