Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sarkantyúval focizni, van...

Sarkantyúval focizni, van értelme?

Figyelt kérdés

Sajnos fél éve küzdök ezzel a problémával. A tavaszi szezont lenyomtam úgy hogy végig fájós lábbal. Csak azóta irodából egy másik munkahelyre kerültem így minden nap sokat talpalok.

Ha nem focizok nem gáz, viszont ha igen utána 1 napig fáj a lábam.

Kedden, Csütörtökön edzések, hétvégén meccs. Tehát gyakorlatilag sose pihen.

Az orvos írt talpbetétet az semmit nem ért, krémet az semmit nem ért és gyógyszert fájdalomcsillapítót ami hatásos, de nem használhatom folyamatosan. Van hogy úgy fáj aludni sem tudok.

Nekem a foci a mindenem, de akkor találok valami mást ami kitölti ezt az űrt. Csak ha van valami gyógymód akkor viszont mindenképpen megpróbálom.

Azt mondta 2 orvos is, meg neten is olvastam hogy nem érdemes műteni.

Engem sosem műtöttek lehet az a határ, amibe nem mennék bele.


30 F



2023. júl. 8. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja nem érdemes műteni, akkor nem érdemes. Jobb nem lesz. A focit hanyagolni kéne Végezz el egy edzőképzést.
2023. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!