Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ferencváros a nemzet csapata...

Ferencváros a nemzet csapata hogy-hogy nem tudta legyőzni tegnap a félprofi Feröer-szigeteki bajnokot?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok fradista de ez a 0:0 annyira várható volt, hogy meg is fogadtam tippmixen.


Szezon eleje, műfű, csúszós pálya, szokatlan légnyomási viszonyok, masszívan védekező ellenfél.

A Fradi alapból célfocit játszik. Itthon meg lesznek picsázva legalább 2 góllal ez fix.

Tavaly is 0:0 volt idegenben aztán itthon 5:0-ra nyertek.

2023. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Kisebb volt a stadion, a pálya mérete, nem ehhez vannak szokva.
2023. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

A Ferencváros egy (köz)pénzből kitömött mű kirakatcsapat, Feröeren viszont küzdeni kell a sikerekért, ott szorgalom, kitartás, és szakmai fejlődés nélkül nincsenek eredmények, főleg nem készen kapva.


Ennyit számított a szív a mérkőzésen... A Feröeri csapat számára volt tétje a meccsnek, a Ferencváros számára viszont érdemben nem volt.

2023. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

a döntetlen 4,50 odds volt,

jó volt ez így, majd itthon győzelem lesz ...

2023. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
#1es vagyok. Nem értem miért vagyok lepontozva. Ez volt a realitás. Attól mert sértve érzitek magatokat még nem kell lepontozni.
2023. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Kerestek egy kis mellékest.
2023. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

#3 (anonim; ma 12:43)

A tudatlanság netovábbja, amikor azt próbálod beetetni a többiekkel, hogy a Ferencvárosi Torna Clubot bárki közpénzzel tömné ki. Már csak azért sem, mert az FTC nem kizárólag a labdarúgó-szakosztályból áll, hanem többek között ott van a női kézilabda szakág is, ami szintén szállítja az eredményeket, amik még jobban nemzetközi szinten, mint a focistáké.

2023. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a tegnapi silány játék és X környéki eredmény meglepetés volt, az komolyan nem ért a focihoz és/vagy elfogultan tudja csak követni a meccseket, legyen akár elvakult drukker vagy esetleg a Fradit gyűlölő valaki.


Évek óta ezt csinálja a csapat... Ebben semmi váratlan nem volt... Nekem szépen hozott 4,5-ös szorzót...

2023. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a NERenváros.
2023. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a Kegyencváros... :D De legalább már nem a régi Fegyencváros, amióta az amatörizmus túlmutat a közpénzekkel való visszaéléseken a klubnál.
2023. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!