Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a Liverpool leigazolja...

Ha a Liverpool leigazolja Kimmichet akkor Szoboszlai kispadra kerül?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen hírek, hogy a Bayern hajlandó eladni Kimmichet és a Liverpoolt hozták fel érdeklődőnek.


Ha megvalósulna az üzlet akkor Szoboszlait kitúrná a kezdőből?



2023. júl. 28. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szoboszlaiért kifizettek 70 millát valószínűleg nem azért ,hogy a kispadon üljön. De ha esetleg mégis megérkezne Kimmic, amit kétlek, akkor majd Klopp olyan taktikát talál ki, amiben hasznosíthatja mindkét játékost. Nem kell félteni a mestert. Szoboszlai meg fogja állni a helyét szerintem.

Premier League ritmusát nem egyszerű felvenni, és beilleszkedni, de szerintem megvan a tudása minden szempontból. Hamarosan kiderül, hogy tévedtek e vele kapcsolatban. (szerintem nem!)

Kerkez bemutatkozása jól sikerült a Bournemouth-nál. Jó vételt csináltak vele.

""Joshua Kimmich, a Bayern München és a német futballválogatott középpályása kijelentette, hogy esze ágában sincs elhagyni klubcsapatát. A játékos cáfolata az után érkezett, hogy találgatások sora jelent meg feltételezett távozásáról.""


"Teljesen biztos vagyok benne, hogy a következő idényben is a Bayernben fogok játszani, nincs más tervem" ''Joshua Kimmich'' 2023.07. 25. Tokió.

2023. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!