Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kispályás focira (5+1 füves),...

Kispályás focira (5+1 füves), milyen gyakorlatokat csináljak, hogy fejlesszem az erőm, állóképességem? Miért, nem bírom az első 1-2 meccset?

Figyelt kérdés

Csak hobbiból játszunk, kis bajnokságokon játszunk, ezeken általában 5-6 2x10 perces meccs van egy nap, amit én nem bírok.

Az első 2 meccsen és az utolsón semmi erőm. Az elején nem értem miért, pedig jól bemelegítünk.



2023. aug. 31. 15:15
 1/2 norbertbacsi válasza:
A focihoz nem értek, de szerintem a bemelegítés során nem tudod magad kellőképpen "felpörgetni". Nem vagy ráhangolódva arra, hogy te most sportolni fogsz. Súlyzózni szoktam és van, hogy az első félóra egy kínszenvedés, de ha ezen sikerül átlendülni akkor utánna nincs gond. Próbálj lélekben ráhangolódni, esetleg helyben futás vagy a pálya szélén egy kis futás, ami megdobja a pulzusod.
2023. szept. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állóképességi bajok. Járj futni, csinálj rövid és hosszú távokat is
2023. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!