Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van esélyünk...

Szerintetek van esélyünk kijutni a 2012-es foci-EB-re?

Figyelt kérdés

Jelenleg a csoport második helyén állunk.

Az egy kisebbfajta csodával lenne határos, ha akár egyszer is megvernénk a hollandokat, ahogy akárki más a csoportban, úgyhogy elsők nem leszünk, de arra lehet esély, hogy másodikok legyünk? És ha igen, azzal szerintetek be tudunk majd jutni az EB-re?


Ui.: Az olyan sápítozásoktól, hogy milyen sz@r a magyar foci és nekünk soha semmi sem sikerül, kár próbálkozni, kérlek kíméljetek meg!


2010. okt. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
esély van rá, de lesznek rázósabb meccsek azért. emlékszel mikor a vb-re készültünk akkor is úgy álltunk ősszel, hogy a második helyen aztán tavasszal elk.úrtuk :( ha odafigyelnek a srácok és hajlandóak lesznek tartani azt a teljesítmény amit az elmúlt két meccsen mutattak van esélyünk rá.
2010. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még van esélyünk. Akár csoportelsők is lehetünk.
2010. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy másik hasonló kérdésben már kifejtettem, bemásolom ide is a véleményem:


Amíg matematikai esély van, addig lehet reménykedni.

Maradjunk a realitás talaján. Van hátra még 6 meccsünk, ezeken szerezhető 18 pont, ami összesen a végére 27 lehet.

Itthoni meccseink:

Finnország: 3 pont meglehet

Svédország: 3 pont meglehet

Hollandia: aligha lesz belőle pont


Idegenben:

San Marino: 3 pont kötelező

Moldova: 1 pont kell

Hollandia: valószínűsíthető a 0 pont


10 pont szerintem simán hozható, vagyis 19 lenne a végén, ami szerintem elegendő lehet a pótselejtezős helyhez, mert például a moldávok és a finnek otthon pontokat rabolhatnak a svédektől.

Ami a lényeg: itthon meg kell verni a svédeket, az lesz szerintem a sorsdöntő meccs.

2010. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tennék rá pénzt
2010. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itthon nagy bravúr lenne mind a svédek mind a hollandoktól pontot-pontokat lopni,de hogyha a többi csapatot megverik a magyarok és a svéd vagy a holland csapat botlik valahol akkor lehetséges.
2010. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A hollandoktól a nyakamat tenném rá, hogy mindkétszer kikapunk.

A svédek ellen nagy bravúrral elérhető egy döntetlen hazai pályán, de ki tudja.

Amúgy, második! És szerinted a pótselejtezőn mennyi esélyünk lehet?

Bár igaz ezt nehéz megmondani anélkül, hogy tudnánk, kik lesznek az ellenfelek.

2010. okt. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!