Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Játékvezetői vizsga vélemények?

Játékvezetői vizsga vélemények?

Figyelt kérdés
Suli mellett mennyire elvégezhető? Illetve mennyire jó mennyit kapok egy meccsért? Nehéz elvégezni?

2023. szept. 16. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Iskola mellett akarsz másik iskolába járni? Ez nem célszerű.

Egyébként nem ártana valami idegennyelv ismeret is hozzá, legalább középfokú (nem egyenlő az érettségi középszinttel) angol vagy német.

Nem egyszerű!

2023. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy tanfolyam. Én anno online csináltam a covid miatt, csak vizsgázni mentem be a központba. Emlékeim szerint heti egy alkalom volt, szerintem neked már be kell járni, de ez megyénként eltérhet. A vizsga nem nehéz, de azért fel kell rá készülni, fizikai se a legnehezebb, de ha nem sportolsz kezdj el edzeni.


A meccspénz nem rossz. U16 assziszt 9000, U19 assziszt 11000 itt Pestben, a játékvezetés több, illetve a felnőtt meccsek is.

2023. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1es full hülyeségeket mond. Semmilyen követelmény nincs, nemkell végzettség vagy nyelvtudás. 14 év betöltése és erkölcsi bizonyítvány kell csak. Nyílvánahoz,hogy feljebb kerülj kellmajd nyelvtudás, de ez jelenleg nem számít
2023. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#3

Focizom és beszélgettem már játékvezetőkkel. Ha nem is szó szerint vett követelmény, de jó, hogyha van. (#1 voltam) Ezért is gyakoribb a 16+ korosztály a játékvezető képzésen.

2023. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg játékvezető vagyok. Nem kötelező és alap szinten nem is jelent előnyt. Leghamarabb az akadémiába kerülésnél kellhet. Hamarabb max csak valami nemzetközi kis UP tornára küldenének
2023. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!