Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek gáz, ha MTK...

Szerintetek gáz, ha MTK szurkoló vagyok?

Figyelt kérdés
Csak mert látom hogy nem olyan sok szurkolója van, pedig az egyik legrégebbi magyar csapat.

2023. szept. 23. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Tegnap még Lokomotív Moszkva szurkoló voltál...
2023. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell, milyen származásúak a klub alapítói, milyen származású a szurkolók többsége, ki a klubtulaj, hogy miért kék-fehér színű a klub, és akkor eldöntheted, hogy gáz vagy nem gáz.


Amúgy sztem ne azért válassz klubot, mert valaki szerint gáz vagy nem.

2023. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok.
2023. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért haveri focis társaságban ne hangoztasd mert kinevetnek…de amúgy nem olyan gáz.
2023. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MGéza ***** válasza:
79%
Na és, miért lenne gáz? Én kb 50 éve(na jó, még nem vagyok 50, csak leszek fél éven beül :)) MTK szurkoló vagyok, sosem érdekelt, hogy kikkel azonosítják a csapatot, mindamellett, hogy én nem vagyok zsidó, de még csak pesti sem.
2023. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már miért lenne gáz. Az MTK-nak van egy (nem csak magyar, de világszinten is) elég sajátos pesti zsidó identitása. Ha ezzel azonosulsz, egyértelmű, hogy nekik szurkolsz, de ha egyszerűen csak nem taszít mindez, akkor is remek választás, hiszen egy nagy múltú, többnyire azért az első osztályban szereplő klub.
ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!