Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo-nak lesz...

Cristiano Ronaldo-nak lesz még lehetősége a 2026-os futball VB-n játszani?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 22:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
18%
Jolenne
2023. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz
2023. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szinte kizártnak tartom, 41 éves lesz akkor.

Már most is nagyon megkopott (saját magához képest). Szerintem felszabadultabban, eredményesebben játszott már nélküle a válogatott keret.


Azt el tudom képzelni esetleg, hogy a keretbe nevezik, ha lesz üres slot neki. Mondjuk eléggé hidegrázós lenne, ha 41 évesen '26-ban nyerne egy VB-t és visszavonulna.

2023. szept. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki az EB lesz a búcsúja a válogatottól, ez egyértelmű.
2023. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha megadják neki a búcsú lehetőségét és nem csak kihajítják...
2023. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MGéza ***** válasza:
#5: Már ez az EB szereplés is messze túlmutat vele kapcsolatban a "kihajításon". Már a múltkori VB után is volt aki nem indokolatlanul azt pedzegette, hogy C.R. lassan már csak útban van, akkor még majdnem 3 év múlva mi lesz? Ez a soron következő EB mint a nagy torna már bőven elég tisztelgés Ronaldo érdemei előtt.
2023. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3


Nekem Cristiano Ronaldo a kedvenc focistám, tehát megható lenne számomra, ha 41 évesem, egy VB győzelemmel vonulna vissza. Szeretek álmodozni, és hiszek abban, hogy az álmok megvalósulhatnak, de ez most nem fog megtörténni, én is tudom. Szóval a realitás talaján maradok.


De ha legalább szerepelne 2026-os VB-n, már az is nagy dolog lenne.

2023. szept. 30. 23:28
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Majd ha az arabok rendezik, akkor nyeretnek vele is egyet, mint Messivel, mert Allah irgalmas. Amúgy Ibra is 41 évesen fejezte be, Ronnie papa majd ráhúz egy kicsit, hogy ő legyen a legöregebb, mert mániája, hogy minden rekordot neki kell tartani.
2023. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2023. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szimku Kevin válasza:
100%
Ez a kérdés eléggé szubjektív de ő tudja hogy beleegyezik -e egy 2024-es Európa Bajnokság után egy olyan világbajnokságba ahol olyan tehetségekkel kéne harcoljon mint Erling Haaland (Ha bejut Norvégia a VB-re de ezt erősen kétlem) Mbappe, Vinicius. Én szerintem amúgy nem mert azért 41 évesen VB-n játszani a kezdőcsapatba nem olyan elképzelhetetlen például akkor ha Mourinho irányítaná Portugália válogattját.
2023. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!