Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ez jó tipp mára...

Szerintetek ez jó tipp mára vagy bukó lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ha bukó lesz akkor miért lesz bukó és melyik megy el?



2023. szept. 30. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik elmehet.

A PSG 3 gól elég necces ahogy az odds is mutatja, idegenben játszanak, Mbappé sérült és jövő héten BL.

A Wolves Manchester City is simán lehet X. Vagy csak 0-1re nyer a City.

Az Everton is lehet hogy pont 1-0ra fog nyerni. Nagy a különbség a sima hazai és az általad megjátszott hazai + 1,5 over tipp oddsa között.

A Tottenham Liverpool esetében meg feltűnően alacsony a gólgól odds...azokat kerülni szoktam. Rittig ilyenkor jön egy 1-0 vagy 2-0.

Igazából a többi is elmehet, az Arsenal se tuti és lehetne sorolni..

2023. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bukó lesz és elmondom miért.


Első ránézésre egyébként egész jónak tűnhet de ha kicsit tüzetesebben átvizsgáljuk akkor azért akad néhány mumus közte.


Az Everton - Luton meccsen például nem értem miből gondolod, hogy az Everton nyerni fog. A Luton első szezonja ez a PL-ben és minden egyes pontért ölnek. Az Everton meg egy olyan csapat amely pont, hogy egy ilyen kis harcias, agresszív ellenfél ellen nem nagyon tud jól játszani így én nem merném ide behúzni az Everton győzelmet. Ha mégis nyer az Everton akkor maximum 1-0-ra amely meg a 1,5 gól feletti opciót vinné el.


A United - Palace meccsen a mindkét csapat gólt szerez opció is egy elég nagy lutri. Azért nem gondolom egy stabil opciónak mert sok a hiányzója a Unitednek és ezáltal most olyan emberek játszhatnak a védelemben is akik kevés lehetőséget kapnak és foggal-körömmel védekezni fognak.


A Tottenham - Liverpool meccsen a 2,5 feletti gólszám az amibe belekötnék. Való igaz, hogy a Liverpool meccseinek 95%-ában megvolt az idei szezonban a 3 gól, de azt se felejtsük el, hogy egy meccsen nem volt meg és akkor pont egy erősebb ellenféllel játszottak, mégpedig a Chelseavel. A Tottenham a Chelsea-nél is erősebb és én közelebbnek érzek megint egy 1-1-es eredményt mint egy 2-1 vagy 3-1et.


A Clermont - PSG meccset ha jól tippelek egymás elleni eredmények alapján tetted meg. Az a baj ezzel is, hogy lutri. Én nem érzem olyan erősnek ezt a PSG-t, hogy magabiztosan rá merjem mondani, hogy idegenben legalább 3at gurítanak, de legyen úgy.


A többire azt mondom, hogy rendben van amit külön nem emeltem ki.

Egyébként ez a sok meccs kötésben taktika ez nem túl nyereményező szóval ha még olyan kimeneteleket is raktál volna amire azt mondom simán jöhet még akkor is 9-et eltalálni nem könnyű. Én ha tanácsolhatok valamit akkor azt tanácsolom, hogy mindig 1 meccset játssz meg viszont a szorzója legyen 50-100 között. Hosszabb távon jobban jársz.


Ettől függetlenül sok sikert a szelóhoz!

2023. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Ihhjj én azt el is felejtettem, hogy jövő héten BL. Mbappe sérült? Az eredmények.com nem írja sérültnek bár ha BL-t játszanak akkor mondjuk már maga az ellenfél erőssége is elég indokot ad arra, hogy ne játsszon. Ezt nem is vettem figyelembe szóval akkor ez valószínűleg bukó :(


Valószínűleg a BL miatt a City sem fogja magát kihajtani, behúzzák 0-1-re valószínűleg és annyi. Ez is elmegy így szerintem.


Az Everton meccsen vacilláltam is, hogy lehet elég lenne csak sima hazait húzni de 1,50 alatt volt a szorzó és az alatt nem akarok semmit behúzni.


Nyilván ettől függetlenül is elmehet bármelyik hisz nincs tuti de ezt a BL-t nagyon elfelejtettem. Így már másképp gondolom én is a kimeneteleket.

2023. szept. 30. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Kikapott a City... basztad.
2023. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg az Everton is
2023. szept. 30. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!