Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lett a Kecskeméttel?

Mi lett a Kecskeméttel?

Figyelt kérdés

Elég sokszor kikaptak idén, pedig nem lett szétszedve keret nagyon, komoly távozó talán Katona Bálint és Szendrei Ákos. Többeket simán meg tudtak tartani, például Horváth Krisztofer.

Sok helyen olvastam, hogy Szabó István "jó iparos", egy gyenge kerettel, de jó taktikával érte el a tavalyi eredményeket. Kiismerte volna őket többi csapat és ennyi volt?



2023. okt. 1. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kezelik úgy le a Kecskemétet, ahogy tavaly azt megtették.
2023. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző idényhez képest több kulcsjátékos távozott és több olyan játékost igazoltak, akik NB2-es csapatban játszottak. Szerintem ezek az igazolások nem váltak be.
2023. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa, hogy ennyire leadtak.
2023. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, hát Leoni meg Zsótér nem volt a legjobb húzás. de hát ők tudják.
2023. okt. 1. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Várható volt, hogy előbb-utóbb kipukkan a lufi.


Mostanra mindenki ki ismerte őket, annyira meg nem zseniálisak, hogy mindig tudjanak valami váratlant húzni.

2023. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!