Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért írják gyakran hogy a...

Miért írják gyakran hogy a 78-as foci vb-t Argentínának kellett nyernie?

Figyelt kérdés
Oké hogy ők rendezték a vb, de máskor nem írták sosem egy hazai rendezésű vb-n hogy a házigazdának kell nyernie... Miért volt ekkora nyomás, sőt volt e valóban nyomás a FIFA-ra hogy nekik kell nyerni? Mi történt volna ha nem ők nyerik? Légyszi ne szavazzatok, tényleg érdekel mert sokat hallottam erről.
2023. okt. 3. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ők rendezték és kész. Azért kellett a magyarokat megveretni, azért kellett Nyilasit meg Törőcsiket kiállítani azon a bizonyos meccsen. Ráadásul a veretlen Brazilokból harmadikat csináltak. Ennyit erről, de majd úgyis jönnek a lepontozók.

A tavalyi VB-t is odaadták nekik, mert az arabok bele vannak szerelmesedve Messibe.

2023. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az Argentinok mellett szól a kérdésem. Csak érdekel. 1994-ben USA rendezte, 1990-ben Olaszország, 2006-ban Németország, 2014-ben Brazília. Egyikükkel se nyerették meg a Vb-t. Pedig gondolom pénzügyileg is nagy siker lett volna nekik ha otthon megnyerik a VB-t. Szóval ezért kérdezem. 78-ban miért nekik kellett nyerniük?
2023. okt. 4. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szerintem különösebb oka. A világszövetség mindig is korrupt volt, ők akarták megrendezni és megnyerni, így mivel feltehetőleg eleget tejeltek meg is nyerették velük. Ráadásul a politikai vezetést is jó színben tüntette fel a világbajnoki arany, ott ez is számít, mert a futball ugyanolyan vallás, mint a kereszténység, ahol Diego Maradona gyakorlatilag szent, sőt több, mint szent.

A másik, hogy kommunista ország csapata soha nem juthatott volna döntőbe abban időben, a magyarokat ki kellett ejteni mindenáron, mert jó volt a csapat, ezt mindenki tudta, annyira jó, hogy akár döntőbe juthatott volna vagy legalábbis valamilyen éremmel jöhettek volna haza.

2023. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Őszintén szólva én is hasonló okokra gondoltam.
2023. okt. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!