Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Puskás Stadionba a szurkolói...

ASegélyember kérdése:

A Puskás Stadionba a szurkolói kártya kell ahhoz, hogy vehess jegyet az ultra szektorba?

Figyelt kérdés
Nagy rajongó vagyok, de sajnos csak egyszer voltam még akkor is nagyon fent, szóval ilyen téren mégis “kezdő”. Most szeretnék közelebb venni jegyet, lentre, az ultra szektorba. Meg úgy besaccolva az árára is kíváncsi lennék a Montenegró elleni meccsre, aki tapasztaltabb ilyen téren. Vagy arra hogy az előzőért mennyit kellett fizetni. Most váltottam ki a kártyát online, mert másképp már be se lehet jutni. Köszönöm annak, aki segít!

2023. okt. 21. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A sok divat és szelfiző műszurkoló miatt igen nehéz lesz jegyet venned.

Sok miss picsa oda jár sípolni meg szelfizgetni néma kussban ücsörögnek azt sem tudják mi a taccs.

A legidegesítőbb a sok add nekem a mezed rongy.

2023. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, de bocsi, nem ez volt a kérdés. Én magam nem tartozom közéjük, a szurkolói kártyát is ezért vettem, hogy kapjak, mert mi asszem hamarabb vehetünk így.
2023. okt. 21. 13:33
 3/17 A kérdező kommentje:
Az ultra szektorra voltam kíváncsi, mint ahogy azt említettem😊
2023. okt. 21. 13:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ultra szektorban is ott van an a vinnyogó libák akik az elejétől a végéig fotózgatják a darázs csípte szájukat.:)


Kell szurkolói kártya gyorsaság függő hogy kapsz vagy sem jegyet oda, ha bejutsz időben tudsz venni oda jegyet ha nem jutsz be időben akkor nem fogsz kapni.

Pillanatok alatt elfogy a jegy általában aki bejut megveszi a max mennyiséget és utána nyerészkedik vele.

2023. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Már nem szabad vele nyerészkedni, behozzák😊akkor talán alábbhagy ez az önzőzés is. Igen, vannak olyan nők, akik nem ismernek a csapatból senkit Szoboszlain kívül. Az én élményem nem cseszik el úgysem, mert nem rájuk fogok figyelni, hanem a hangulatra meg a tömeg erejére

Mondjuk van aki tudja, mennyivel drágább mint ha simán lentre ülök be? Kolis vagyok de nagyon szeretnék, és a vajas kenyér se rossz😂de azért na, nem mindegy mennyi lesz a vége

2023. okt. 21. 14:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb jegyek a táborba szólnak.
2023. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Még mindig nem az érdekelt, kifizetem, csak húszezer felé nem mennék annyira szívesen (ugye ott a 15 % kedvezmény is első alkalommal)

Közel szeretnék lenni tehát ha nem is az ultràt, de a lenti szektort mindenképp kifizetem

2023. okt. 21. 20:45
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Akkor fogod magad és amikor elkezdik árulni a jegyet beállsz a sorba online és reménykedsz hogy marad jegy.

Ennyi.

2023. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb jegyek szólnak az ultraszektorba ez a világ összes stadionjában így van.
2023. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Te sem vagy igazi szurkoló ne gyere az ultrába bohóckodni, vagyunk ott elegen.
2023. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!