Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Minden igaz magyar a DAC-nak...

Minden igaz magyar a DAC-nak szurkol a szlovák bajnokságban?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Igaz magyar nem szurkol egy szlovák csapatnak 😉
2023. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés provokáció.


A DACnak igenis vannak magyar szurkolói, nem is evés, ahogy játékosai is vannak és voltak. Még magyar állampolgárságú magyar is. Elérhetőek a keretek.


A szlovák kupa meccseit direkt megnéztem. Nagyon sok csapatban játszanak magyarok, és sok olyat is láttam, aki névre lehet felvidéki magyar, félvér, vagy beolvadt magyar. Ahogy magyar állampolgárságú játékosokat is látni is. Igaz nem tömegesen.

2023. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább a KFC Komárnónak szurkolok, akik jelenleg a másodosztályban vannak, de jól állnak. A csapat most Vágsellyén játssza a hazai meccseket, mert épp épül az új stadion Komáromban.
2023. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem követem nyomon a szlovák bajnokságot, ezért az FC DAC csapata sem érdekel.
2023. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igaz magyarságot nem abban mérik, hogy ki melyik focicsapatnak szurkol. Engem például a legkevésbé sem érdekel a DAC.
jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!