Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajdasági magyarok melyik...

Vajdasági magyarok melyik focicsapatoknak szurkolnak?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, ezek a legnagyobb csapatok:

TSC Topolya, Vojvodina Újvidék, Spartak Szabadka, meg talán van még egy csapat Pancsováról.

Az lenne a kérdésem, hogy a helyi magyarok kinek szurkolnak. Azt tudom, hogy a Topolya a kvázi magyar csapat, tulajdonosi szinten mindenképp, de gondolom a szurkolók is többnyire magyarok. De a Szabadkának és az Újvidéknek, mint jelentős magyarsággal rendelkező városok csapatainak, vannak-e magyar szurkolói. A Pancsovának felteszem nem, hisz ott a magyarok száma alacsony, és a csapat se valami jelentős.



2023. nov. 4. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Topolya
Szabadka
Újvidék
Pancsova
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek akarnak. Pl egy vajdasági fociőrült ismerősöm nagy kedvence a Holland válogatott.
2023. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Red Star Beograd
2023. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Én elsősorban a helyi csapatokra gondoltam, de jogos, biztos sokan szurkolnak topcsapatoknak, vagy éppen anyaországiaknak.

2. Igen, ez is eszembe jutott, ha esetleg helyi vagy, mennyien szurkolnak a két nagy belgrádi csapat valamelyikének?

2023. nov. 4. 18:45
 4/4 Búvóhely Zenta válasza:
Egyiknek se
2023. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!