Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mióta lett ennyire puhány...

Mióta lett ennyire puhány sport a kosárlabda?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen folyamatosan néztem az NBA-t illetve az európai kosárlabdát, akkoriban ha nem is legkeményebb sport volt, de azért elég “férfias” sportághoz kapcsoltam. Aztán jött egy időszak hogy időhiány miatt nem követtem az eseményeket majd a napokban ismét lett időm és óriási csalódottság fogadott. Konkrétan minden szabálytalan amit a védekező fél tesz, még akkor is technikait kap egy csapat ha nem úgy szólnak egymáshoz (ezt élőben láttam a sport1-en). A büntetődobások kisérlete legtöbbször több mint a hárompontos kisérletek és közel annyi mint a kétpontos kisérletek. Ahogy nézem, egy átlagos meccsen a bedobott büntetők száma kitesz egy egész negyedet. Ugyan ez az Európai kosárnál is. A kommentátor is eleresztett egy olyan mondatot hogy az elmúlt időben nagyon elpuhult ez a sport. Mégis mi lehet az oka?
nov. 18. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
jó sport a kosár csak sok a köcsög
nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig ilyen volt.

Nagyon régen hozzá sem lehetett érni az ellenfélhez mert már a szabálytalan, most meg már nem tilos megérinteni, persze így is mindent nagyon hamar lefújnak. :/

nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ezzel nem értek egyet nem rég voltam a 13 éves hugom meccsét megnézni úgy ütötték-verték őket, hogy én olyat még nem láttam hallottam hogy az ellenfék edzője azt mondja a játékosainak, hogy üssék azt akinél a labda van úgysem fújják meg.Igazából javítanám magamat nem puhult meg ez a sport csak manapság már bárki lehet játékvezető és össze vissza fújkálhat mert ez történik.
dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!