Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Örülnél ha a 2024-es foci...

Örülnél ha a 2024-es foci EB-n megint egy "halálcsoportba" sorsolnák Magyarországot?

Figyelt kérdés
Tehát megkapnánk pld. a spanyolok v. franciák mellé a hollandokat és az olaszokat is a 3-as és 4-es kalapokból.

nov. 21. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Magyarországot nem sorsolják sehova, csak a futball csapatát. Ez pedig engem nem érdekel.
nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egész biztos jót tenne a csapatnak. Ha a portugálokkal is X-eltek anno, a spanyolokat lazán elkalapálják. Csak kell a nyomás, hogy erős csapatokkal kerültek össze.
nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:
100%
Mindegyik az lesz, mindenkinek. Az EB-re kijutó csapatok között nem igazán lesz gyenge. Kiemelkedő az biztos van, de elég 2016-ra visszagondolni, Wales a 4, Izland a 8 közé jutott... Ennyi arról hogy ezzel mennyit érdemes foglalkozni.
nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Adnék nagyon egy magyar-spanyol-holland-belga csoportot. A többi topválogatott ellen már megmutattuk mit tudunk az elmúlt évek során, ideje ellenük is bizonyítani. Rég volt már amúgy is 2013-as 1:8 meg a 2016-os 0-4. Azóta más csapat, más edző. A spanyolokkal fogalmam sincs mikor taliztunk utoljára, én csak 2016-ba csöppentem be ebbe a foci világba, előtte ez ismeretlen dolog volt.
nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Most nem jönnek a portugálok ?


Megnézném újra CR-007-s dühöngését.

:)


Dibusznak most ő se tudna gólt rúgni.

:)

nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
ki halt meg ?
nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

#6

Te! De nem teljesen, épp csak annyira hogy agyhalott lettél 😂 😂 😂

nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!