Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » ZTE stadionja milyen? Jó az...

ZTE stadionja milyen? Jó az infrastruktúra?

Figyelt kérdés
Milyen a büfé? Jók a kaják? WC állapota higiénikus?

dec. 6. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ez engem is erdekel.

Szeretnek majd elmenni meccsre oda.

dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Komolyan megakarsz látogatni egy Zs kategóriás csapatot ami az uzsorás liga végénél szerepel?

Egyáltalán van a Zte-nek szurkoló csapata vagy csak a kis borotvált lábúak mennek be üvöltözni meg a rokonok.

dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

#2


#1 vagyok. En siman egy hetvegi programot terveznek.

dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Rendben van a büfé, van hot-dog, szendó, rágcsálnivalók, sör, tea, üdítő. (megvacsorázni nem itt kell, de éhséget le lehet küzdeni)

WC szerintem az átlagnál sokkal jobb, nincs körbehugyozva minden, illetve elegendő wc, piszoár van, úgyhogy annyira nem is kell nagy sorokat várni. (akkor se, ha magasabb a nézőszám, bár ez sajnos mostanában nem gyakori...)


Annyi, hogy érdemes a déli lelátóra menni az északi helyett. A legtöbben ott foglalnak helyet, úgyhogy ott egy kicsit jobban fel vannak készülve a büfében. :)

dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!