Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is sz*r szurkoló...

Szerintetek is sz*r szurkoló vagyok?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy van egy haverom, akivel egy focicsapatnak szurkolunk (most nem mondanám melyiknek, mert az is csak vitát szülne) együtt el is járunk néha meccsre. Viszont most volt egy komolyabb összetűzésünk. Korábban is szurkákódtunk egymással, de csak elhülyéskedtük. Ma szóba került ismét kettőnk álláspontja, merthogy az sajnos nem teljesen egyezik. Kikérte magának, hogy divat drukkernek nevezem. Az egész abból fakadt, hogy én azt mondtam, hogy az nem szurkolás, ha kikap a csapatunk és a végén kifütyüljük, meg kántáljuk egyszerre folyamatosan, hogy k*rva gyenge. Én sosem csatlakoztam hozzájuk, sőt mélyen elítélem ezt. Ő büszkén dicsekszik vele, hogy már sokkal régebb óta szurkol a csapatnak, mint én. Csak azt nem értem, hogy miért csak akkor büszkék az emberek, ha nyerünk? A fociban nincs benne, hogy veszítünk. Egyszóval én ezt képmutatásnak neveztem, mert meccs végén még autogramért is sorba áll. Ezt a szemére vetettem. Legalábbis szerintem ez sportszerűtlen. Ha egy csapatnak szurkolunk, akkor együtt sírunk, együtt nevetünk. Megkérdezte, hogy akkor meg kéne dicsérni őket? Egy szóval sem mondtam, hogy meg kell dicsérni, de ez így nem ösztönzés. Szóval ebbe gabalyodtunk bele és ő nagyon magára vette és agresszív lett. Soha sem vesznék össze ilyenen, sőt én mindig is próbáltam kerülni a konfrontálódást. Már rég ismerjük egymást és közölte, hogy ne merjek a stadionba se bemenni. Szabályosan megfenyegett, ami nem esett jól, akár neki van igaza, akár nekem. Nektek mi a véleményetek erről? Kinek adnátok igazat? Ezen kapta fel a vizet, hogy én nem csak akkor ülöm végig a 90 percet, amikor nyerünk, hanem akkor is ha rommá verik a csapatot ő pedig kimegy a stadionból is. Ez most elég sz*rul esik, hogy idáig fajultak a dolgok és csak kíváncsi lennék, hogy ti hogyan látjátok ezt.

dec. 9. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem divatdrukker, de borzasztó "szurkoló"
dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, hogy ki kell állni jóban rosszban a csapatok mellett, ezt rengeteg foci induló és idézet is kimondja.
dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jó látni, hogy valaki kiáll mellettem. De hát ő jobban tud mindent. Kisgyerek kora óta drukker, még a vízilabda csapatukban is játszott nagyon régen velem egyidős nagyjából, tehát kb 30 éves, vérbeli szurkolónak mondja magát és teljesen nekem esett emiatt. Azt hiszi emiatt joga van ilyenekhez, hogy azt mondja ne menjek többet abba a szektorba ahová eddig, mert elintézi, hogy a barátait rám uszítja. Évek óta jóban vagyunk, ezt sosem néztem volna ki belőle.
dec. 11. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szépíteni, a haverod egy faxkalap, amikkel fenyeget arra elég konkrét paragrafusok vannak a Btk-ban. Érdekes hogy ez csak most bukott ki, de jobb későn mint soha, valószínűleg a bőgő csordával jobban érzi magát mint a te társaságodban, persze ez az ő választása, te viszont nem tehetsz úgy mintha semmi nem történt volna.
dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Legutóbbi beszélgetésünkkor is messengeren azt hittem ketten vitázunk, aztán írta hogy milyen jót mulatnak a kollégáival azokon az érveken, amiket írok. Megmondtam neki, hogy gerinctelen dolog tőle. Sajnos tenni nem tudok semmit. Személyesen nem is beszéltünk azóta egyáltalán, megessengeren sem írt egy szót sem. Én elvből nem írok neki, mert Követelte, hogy kérjek bocsánatot, azért, amit írtam. Csak azért térek ki erre is, mert vol egy olyan eset is, amikor lezsidóztam, mert azon bosszankodott, hogy azért vette meg a 3500 Ft-os jegyet, hogy kikapjunk. Én meg mondtam, hogy komolyan ez a legnagyobb fájdalmad? Ekkor még közel sem vesztünk össze, elpoénkodtuk az egészet. Most viszont, hogy összekaptunk, felhoztam neki a témát, hogy én nem vagyok igazi szurkoló, ő meg közben nem azt sajnálta korábban, hogy kikaptunk, hanem azt a pár ezer forintot. Elmondtam neki, hogy nekem akkor is megér annyit, ha kikapunk. Erre mégjobban berágott és azt mondta, hogy ne hazudjak,, mert ő ugyan ilyesmit sohasem mondott. Én tisztán emlékszem rá és mondtam is neki, hogy akkor maximum elfelejtette. Bár szerintem szimplán nem akarta bevallani mert ott voltak a kollégái, akivel jót röhögcséltek rajtam.

Bocs, hogy ezt mind leírtam, de nagyon sz*r érzés, hogy a haverod (legalábbis akiről azt hitted) egy nézeteltérés miatt eddig képes elmenni. Már azért lecsesztem, hogy egyáltalán miért mutogatja másnak a beszélgetésünket. A lényeg, hogy már napok óta nem írt, de ilyen felfogással inkább ne is írjon, mert én biztos nem fogok a bocsánatáért esedezni, akár neki van igaza, akár nekem.

dec. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!