Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai hány percenként...

Szoboszlai hány percenként fog ma gólt lőni a Manchester Unitednek?

Figyelt kérdés
dec. 17. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Mivel ő igazi kipcsák, így félpercenként. Soha, senki nem volt sosem nála jobb, mert ő egy igazi kipsák harcos. Mi magyarok mindenkinek megmutatjuk a régi bátor, harcos, kipcsák vonalunkat. Így mutatjuk ki hálánkat Viktrotának, hogy igen:

Volt értelme felhúzni a zországban vagy 60 stadiont egy olyan országban, ahol a szív-érrendszeri megbetegedések vezető halálokok.

dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Minden alkalommal, ahol Ursula von der Leyen füttyent egyet.

Nagyjából 78,5 percenként.

dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyet sem, mivel alapvetően nem a gólszerzés az elsődleges feladata, hanem a támadásszervezés.
dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Max. 1 gólt
dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
80 percenként. Majd a végére becserélik max :)
dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy Maguire nem játszik így nem fog gólt lőni :(


Egyébként viccet félretéve Endo játszik a 6oson és nem valami penge a csávó, sokszor Szoboszlainak kell miatta visszafutnia. Szerintem ez most is így lesz és nem nagyon fog tudni fent maradni a támadásoknál.

Gólpasszra nagyobb esélye van, de persze lőhet gólt is.

dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pofonegyszerrű kiszámolni, csak el kell osztani a játékpercei számát a lőtt gólok számával. Na akkor mi is a helyes eredmény ha 60-at elosztunk nullával?
dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fáj kimondani de az az igazság, hogy Szoboszlai volt ma a Liverpool fékje.


Leszedtêk és egyből elkezdődtek a kapura lövések meg a progresszív betörések.

dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak én vettem észre azt, hogy meccsről meccsre gyengébben játszik?
dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 Én is észrevettem.


Luton meccs előtt jó volt nagyon, azután meg mintha kicserélték volna. Bár azután is volt jobb meccse de furcsa, hogy többségben van a rossz meccsei száma mint a jók.


Nem tudom mi lehet a probléma. Pozíciója nem fekszik neki vagy fáradtság vagy nem tudom. Mondjuk az is sokat elmond azért a Liverpoolról most, hogy még ilyen formában is sorozatban kezdő.

Lehet jót tenne neki ha a következő meccseken a padról szállna csak be. Csak az a baj, hogy akkor ki kezdjen? Elliott nagyon jó játékos de nincs azon a szinten szerintem, hogy az Arsenal ellen kezdjen. Mac Allister sérült, Gravenberch meg kell a másik oldalra bár igazság szerint ő is elkezdett lefelé hanyatlani. Neki annyi jó meccse se volt mint Szoboszlainak.

dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!