Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy van ezek közül az afrikai...

Hogy van ezek közül az afrikai játékosok közt a sorrend? Mané,Salah, George Weah (Liberia jelenlegi elnöke),Drogba, Samuil Eto, Essien, Touré, Okocha

Figyelt kérdés
Ugye ők afrika minden idők legjobb játékosai! De szerintetek hogy van köztük a sorrend és ki a legjobb köztük?

#Afrika #football #futball #Afrikai foci
dec. 29. 19:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg még Hakimi és Osimhen őket véletlen kihagytam
dec. 29. 19:38
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Akiből elnök lesz, az bekerül a történelemkönyvekbe, a többieket előbb-utóbb elfelejtik.


Eusebio, Rabah Madjer, Roger Milla, és a többi, egykor neves, afrikai származású labdarúgó miért nincs a listádon?

Talán, mert róluk már nem is hallottál... ez lesz a sorsuk a mostani sztároknak is, nagyon kevés a kivétel.

A labdarúgás nem egyéni soortág, nincs értelme "sorrendbe rakni" játékosokat, mert az eredmény úgyis szubjektív..

Voltak olyan "versenyek", ahol Puskás Ferenc lett az abszolut győztes, megelőzve Pelét, és Maradonát is. Egy másik szavazáson Maradona lett a győztes... Pelé valamiért nem tudott szavazatokkal nyerni, neki ",vigaszdíjanak" a három világbajnoki cím maradt, és a cselei, góljai.

Ők a ritka kivételek hárman, akikre évtizedek múltán is emlékeznek.

dec. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem! De Eusebio-ről azt hittem portugál! De ezek szerint csak abba a válogatottba játszott
dec. 30. 08:15
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem azért raktam be az elnököt mert elnök! Szerintem te róla nem hallottál! Mindenki azt mondja hogy az egyik legjobb volt és nekem is az egyik kedvencem! Játszott az AC Milánban és ő az egyetlen aki afrikaiként nyert Aranylabdát!
dec. 30. 08:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Rabah és Roger Milla az elsők között voltak akik híresek lettek de az nem azt jelenti hogy jobbak ezeknél a focistáknál nézem a régi focit és nagyon szeretem és rengeteg régi játékost ismerek de erről a 2-ről soha nem hallottam és szerintem nem hiába
dec. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!