Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyit ver be ma Szoboszlai...

Mennyit ver be ma Szoboszlai a Newcastle kapujába?💪💪💪⚽⚽⚽Illetve mit üzensz a károgóknak?

Figyelt kérdés
jan. 1. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
3-at minimum
jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Így van Tess! 💪💪💪⚽⚽⚽


Ria! Ria! SzoboszRIA!!!!!🇭🇺🇭🇺🇭🇺⚽⚽⚽💪💪💪🙏🙏🙏♥️♥️♥️

jan. 1. 18:41
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, de nekem is beverhetné. 26/N.
jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

3

Nekem is 48F

jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Skacok! Meg kell becsülnünk a srácot! TISZTELNÜNK KELL A GYEREKET! Még egy ilyen szintű PROFI (pár év és akár az aranylabda is szóba jöhet) egy hamar NEM LESZ! Dominik!💪💪⚽⚽🇭🇺🇭🇺🇭🇺🙏🙏🙏
jan. 1. 18:49
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nincs vagy 10 hasonló képességű játékosunk, mint Szoboszlai.
jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Minimum 3 at! Egyet szabadrúgásból 30 méterről, egyet ollózva 16ról, egyet pedig sarokkal a kapusnak köténybe!
jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 18:57


Ott a pont! Ahogy írod. Ez a NAGY baj! A sok antimagyar senkiházi meg fikázza Aki a gyerekkel van az MAGYAR,aki ellene egy UTOLSÓ LIBSI! Ennyire egyszerű a történet/képlet barátom. :)

jan. 1. 19:04
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá Moldova! Meg a Közép-afrikai Köztársaság!
jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 19:05


Pont a magad fajta egy kárörvendő libsi! Gúnyt csinálsz nemzetünk egy újabb büszkeségéből! Mi/ki lesz a következő? A Szent koronánk? Esetleg a jóságos Isten? :) SZÉGYELLD MAGAD! 😡😡😡

jan. 1. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!