Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 17 éves (fiu) vagyok megye...

17 éves (fiu) vagyok megye 1es csapatban kapus szerintetek elbirok jutni nb2- nb1ig?

Figyelt kérdés
Jónak tartom magam nem nagykepűség mert sokan mondjak is nekem szerintetek elbirok jutni nb2 nb1ig ha van bennem potenciál? (17 éves vagyok?

jan. 3. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfigyelnek rád akkor biztos
jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, de most focizol valahol?
jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen focizok. Megye1 u19 volt olyan amikor a biro is megdicsert meccs végén 2szer kb meg felnottben kispadon vagyok de felnott edzesekre mindig hivnak, jol is teljesitek edzésen.
jan. 3. 21:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak rossz az elottem lévő védelem és középpálya mivel u19 es csapatunkban kevesen vannak ( nem járnak az u19esek) es mar szinte egy két u19es kivételével ez egy u16os csapat
jan. 3. 21:48
 5/7 A kérdező kommentje:
És igy elég csunyán kikapunk általában meccseinken 10 felett kapunk általában golt nem rugunk
jan. 3. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú. 😢 Minden bizonnyal egy vidéki, kisebb település csapata, így nem könnyű összevadászni az U19-et. 😢 A fiatalabbaknak meg nem sok esélyük van normál összetételű ellenfél csapattal szemben. 😢 Neked hajrá, ha kitartó vagy - esetleg ha átigazolsz egy "kicsit jobb" egyesülethez, biztosan van esélyed! 🤗
jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
melyik csapatban focizol?
jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!