Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixpro-n hogy van a...

Tippmixpro-n hogy van a gólszám fogadás? Lehet pl 2.5-nél kevesebb/több-re fogadni, de lehet 2.25-nél többre / kevesebbre is. 2.5-nél kevesebbre kisebb az odds, mint 2.25-nél kevesebbre, de mind a kettő azt jelenti, hogy max 2 gól lehet, nem?

Figyelt kérdés

Például itt van ez:

[link]


2.5-nél kevesebbre 1,76 odds van.

2.25-nél kevesebbre meg 2.00.

De lehet olyat is, hogy 2,75-nél kevesebb gól, arra már csak 1.57 az odds.

De mind a három esetben azt jelenti, hogy max 2 gól lehet, nem? Akkor ezt most nem értem.

De olyan is van, hogy tartomány - 0-tól 2-ig. Az is olyan, mint ha 2.5-nél kevesebbre rakom hiszen max 2 gól lehet, arra 1.64-es odds van, én ezt nem értem, mindegyik azt jelenti, hogy max 2 gól lehet, akkor miért mások az oddsok?



jan. 4. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez érdekes :D:D
jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

ezek ázsiai tétek amit már nem szeretnék én se megtanulni


Inkább az utolsó percekben lehetséges gólra tippelek

3.00 oddsnál magasabb téttel.

A 85. perctől érdemes, mert még a hosszabbításban is sok gól születik, ami akár + 10 perc is lehet.

jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2# és csak a mai nap termése:

ausztrál bajnokság, 99. percben GÓL. 1-1


olasz bajnokság, 95. percben GÓL. 1-1


És ezek csak kiegészítik az alap tétet ami döntetlen volt.

:)

jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!