Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki tartasz az évtized legjobb...

Ki tartasz az évtized legjobb labdarúgójának/focistájának?

Figyelt kérdés

ha gondolod többet is megnevezhetsz

köszi :)


2010. okt. 22. 20:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Jó nézzük mik jutnak hirtelen az eszembe:)


akkor nézzük a legnagyobb ellentétet,


Cristiano Ronaldo - Messi


melyik a jobb? Nekem egyértelmű, Ronaldo. Miért?


díjakban kb egyenlő a két játékos, mind2-nek van Aranylabdája, és BL Trófeája. De van 1-2 nagy különbség Ronaldo javára.


Az egyik az, hogy Ronaldo nem függ senkitől. Teljesen egyedül képes akárhogy helyzetbe kerülni és ha jobb napja van be is lövi azt.


Messinél ez nem egészen így van. Itt egy példa is, a VB. A legnagyobb esélyesnek tartották a gólkirály címre, Rooneyval eggyütt. és hány gólt lőtt? öö csak nem.. 0-át! És hogy miért? szerintem egyértelmű. NEM VOLT MÖGÖTTE XAVI HERNANDEZ ÉS ANDRÉS INIESTA! Ilyen egyszerű. Itt jön a képbe a 2. előnye Ronaldonak: Messi nem tud CSELEZNI. Hihetetlenül jó labdakezelése van, és érzi a labdát/kaput. De ne mondjunk már ilyet hogy Messi milyen jó cselgép...-.- hát olyan kicsi lábai vannak, (nem ő tehet róla) hogy egyszerűen neki szinte az az egy csel marad, hogy nagyon röviden, és nem ritmusosan vezeti a labdát. Mellette használ 1-2 cselt ami ilyen testalkattal kivitelezhető. Össze kell hasonlitani egy Cr Messi videót, Ronaldo míg bicikli, Zidane cseleket csinál, Messi 1mm-enként tologatja a labdát.


na ebből azt akartam kihozni hogy Messi hihetetlenül függ a Barcától, és Erősebb bajnokságokban nem állná meg a helyét(testalkat). Ezek miatt én nem adtam volna neki aranylabdát. Nem ő tehet róla, de ő nem született focistának. Szerintem. Az más dolog h emberként magsabban jobb mint Cr és emiatt kicsit elfogultak is vele, de Rengeteg jobb játékos van nálla, csak nem ismeri be senki, mert el van ájulva h Messi Messi Gólt lőtt, csak azt nem látják hogy Xavinak és Iniestanak mennyi szerepe van ebben, mert Messi az "isten"..

2010. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

én csapatot írnék:

Kapus: Petr Cech

Védők: J. Carragher, Sami Hyypia, Phillip Lahm, Per Mertesacker

Középpályások:Mesut Özil, Hakan Jakin, Stephen Gerrard

Csatárok: A. Sevcsenko, T. Müller,W Rooney

2010. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

utolsó!

nagyjából egyetértek veled de ilyen özileket meg müllert akik most vb-n törtek ki évtized legjobbjának azért erős túlzás megnevezni:D

2010. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Jaja, Özil, Müller, de még Rooney sincs olyan szinten, hogy az évtized legjobbjai között emlegessük.
2010. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
hát igen nem olyan jók de én őket szeretem
2010. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
35%
Messi a sztár ez egyértelmű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Hátt, Céeoni se csinált sokat a VB-n...egy gólt lőtt azt is Észak Kóreának :D

Jó középpálya van ott a Reálban is...meg a MU-ban is...

2010. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Gerrard
2010. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Messi,Messi,Messi,


Jah és ÉN :D:D:D XD

2010. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem C.Ronaldo és Iker Casillas :D Hala Madrid
2010. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!