Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jól látom, hogy a foci nem...

Jól látom, hogy a foci nem ugyanolyan Angliában és Olaszországban?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdett érdekelni a foci és a jónak igérkező meccseket meg is nézem, ha időm engedi.

Na most én eddig azt hittem, hogy a foci mindenhol ugyanaz, futnak rúgják a gólt, védekeznek és kész. Minden meccsen ez a cél.


De úgy vettem észre, hogy az Angol meccsek gyorsabbak, mint az Olasz és többször rúgják előre a labdát és futnak érte veszettül.

Míg az Olasz meccsek inkább sok sok passz és az egyik csapat a saját kapuja előtt van a másik meg keresi az utat a kapuhoz.

Az Angoloknál nem érzek ilyen elnyomást, vagyis vannak percek persze, de inkább felváltva történik ez.


Neked mi a véleményed, jól érzékelem ezt?

Ha igen, akkor mi az oka ennek, hogy nem ugyanolyan a foci itt is ott is?

Esetleg tudsz még példát írni, hogy miben más még, amit nem vettem észre?


Köszi a választ előre is!



jan. 13. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Különböző felfogásban szokott játszani a két válogatott.
jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A különböző bajnokságok játékstílusa valóban különböző, ezt jól vetted észre
jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az olaszoknál akkora a különbség a csapatok között, hogy a kisebb játékerőt képviselő csapatok kontrára játszanak, nem támadnak ki, mert ha belemennének egy adok-kapokba, abból biztos ők jönnének ki vesztesként. Az angol liga sokkal kiegyenlítettebb, még egy 10. helyezett csapat is világszinten kiemelkedő költségvetéssel gazdálkodik, jobban bele mernek állni a meccsekbe a top csapatok ellen is.
jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!