Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar válogatott miért...

A magyar válogatott miért ilyen semmirevaló csapatokkal játszik felkészülési meccseket?

Figyelt kérdés
Koszovó, Málta, Írország kaliberű csapatok ellen hogyan lehet EB szintű meccsekre felkészülni?
jan. 30. 08:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Nos, én azt gondolom, hogy a csoportellenfelekre kell készülni.


A svájciakra szerintem egy osztrák meccs jó lehetne, de talán a törökök sincsenek nívóban messze tőlük.

A skótokra én mindenképp egy brit csapatot tartanék jónak, az írek szerintem nem rossz választás. Induljunk ki abból, hogy az angolok nem lesznek hajlandók velünk meccselni...

A németekre is készülni kell... De ők favorit csapat, és a nagycsapatok szeretnek egymás ellen játszani. Akkor olyan kell, aki stílusban hozzájuk hasonlít. Talán mondjuk egy skandi ellenfél, mondjuk egy dán meccs?!

jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik csapat sincs olyan helyzetben, hogy lebecsülhessen másokat teljesen mindegy, hogy milyen játékosok alkotják.
jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A török válogatott is kifejezetten jó válogatott. Kijutottak ők is az EB-re.
jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Odáig oké, hogy nem vagyunk olyan helyzetben, hogy lebecsüljük bármelyik nemzet válogatottját, de könyörgöm gyerekek egy kontinenstornán lesz jelentése a magyar válogatottnak, ne egy Koszovó meg Málta legyen már az edzőpartner könyörgöm. Ennél még a románoknak meg az ukránoknak is jobban örültem volna.
jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
*jelenése. Bocsi, elgépeltem.
jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Látom van már mellény rendesen, csak azért mert Orbi megvett pár meccset, már rögtön Brazília meg Franciaország szintjére vizionálják egyesek ezt a bandát. Megsúgom, pont az olyan csapatok szoktak gondot okozni aranylábéknak, mint Málta meg Koszovó. Akiket nem lehet megvenni. Ha jól tudom, Andorra is szépen elverte a díszes társaságot nem is olyan rég, és Feröer ellen is volt izzadás ezerrel.

Persze nyilván a törökök édes testvérek, ők fekszenek majd, Erdogán ennyi szívességet megtehet a focibolond haverjának, de Koszovóra ne vegyetek mérget.

jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Melyik meccseket vette meg?
jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Fordítsuk meg a kérdést: Koszovó vagy Írország miért ilyen semmirevaló csapatokkal játszik felkészülési meccseket, mint a magyar?
jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
Attól még mert megelőztük Litvániát meg Montenegrót, attól még nem lett jobb a magyar válogatott
jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert így akarják megőrizni a veretlenségi sorozatunkat.
febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!