Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerinted melyik a magasabb...

Szerinted melyik a magasabb színvonalú kontinensbajnokság, az Ázsia Kupa vagy az Afrikai Nemzetek Kupája?

Figyelt kérdés
Párhuzamosan megy a két torna és a hétvégi negyeddöntőkből néztem néhány meccset. Meglepetésemre az ázsiai meccsek jobbak voltak, a szurkolótáborok is valahogy jobb hangulatot teremtettek mint az afrikaiak.

febr. 4. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ázsia, de sanszos hogy Qatar nyeri.
febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Oké hogy Katar a címvédő és a házigazda, de a fogadóirodáknál jelenleg magasan Irán a favorit és mondjuk a Japán elleni negyeddöntőben mutatott játék alapján ez eléggé megalapozott is.

Dél-Koreát kicsit sajnálom, de hát ez van, Jordánia jobb volt.

febr. 6. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába jobb Irán, szerintem az lesz mint az üzbég meccsen, 1-1 lesz, 0-0, nagyon max 2-2, de azt is el tudom képzelni hogy Qatar 2 db 11-est is kap, és 2-1-re nyer vagy hasonló.
febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Na ennyit Iránról😀
febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Mocsok jó meccs volt, Irán elbaxta, de még emberhátrányban is miliméterekre voltak csak az egyenlítéstől. Katar előtt meg le a kalappal, a vébén egy rakás szerencsétlenség voltak, de ma nagyot mentek, bírói segitség se kellett hozzá.

febr. 7. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a Katari győzelem
febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!