Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én érzem ezt a magyar...

Csak én érzem ezt a magyar válogatott kapcsán?

Figyelt kérdés

A magyar válogatott játékosai ismét világklasszis labdarúgóknak érzik magukat, a szerénység és alázat eltűnt, hatalmas lett az arcuk, ez lett a 2016-os EB-n nyújtott jó teljesítményük után a vesztük.



Várhatóan a 2024-es EB-n csoport utolsóként fogják végezni, de az is valószínű, hogy az EB előtti barátságos mérkőzéseken már találkozni fognak a valósággal.



Rossinak is lejár az ideje egyszer, csak a szerencsének köszönheti, hogy idáig kihúzta.



febr. 9. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak te érzed ezt. Szerintem egyáltalán nem nagyképűek. Nagyon jó a morál, a csapategység, ami látszik egyébként a pályán is harcolnak a labdákért, bátran beleállnak a párharcokban és végre vannak nyugat-európai topligákban játszó magyar futballisták. A 90-es évek óta követem nyomon a magyar labdarúgást és azóta ennyire jól szervezett és eredményes válogatottja nem volt Magyarországnak, mint most a Rossi-érában.
febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Melyik sportágról beszélünk?
febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#labdarúgás oda van írva a kérdéshez, de gondolom kosárlabdáról lehet szó ezek alapján.
febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És miből vontad le ezeket a messzemenő következtetéseket?
febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Rájöttek, hogy a magyaroknak nem megy a foci ezért migriket játszatnak. Ettől van csak a pillanatnyi fellendülés.
febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
100%

Nem érzek semmi ilyesmit. Mire lenne nagy az arcuk, amikor komolyan jegyzett klubokban meghatározó játékosnak alig számít közülük valaki? Maximum neked tűnik úgy, de had örüljenek már a válogatott sikereinek, ne fájjon már neked ez is.

A "várhatóan" tök utolsók lesznek meg inkább saját személyes vágyaid kivetülése, semmi más.

febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!