Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » MAdárnak nézett a lottózós,...

MAdárnak nézett a lottózós, vagy nem ért hozzá (tippmix)?

Figyelt kérdés

Volt egy elmaradt esemény, most azt hagyjuk, hogy a Zrt-nek 2 napba telik törölni, én meg rohanok a pénzem után a nyamvadt 1es szorzóért. De emiatt nem is tudok játszani, hiszen a visszakapott pénzből tolnám.

Mikor adja ki a pénzt, kérdezi, hogy játszom-e valamit. Mondom neki, nem, mert 2 napja be volt ragadva ez a meccs, így nem is tudom, mikor tudok tenni valamit. ERre mondja, hogy hát itt az újság, itt is tudok tenni. Mondom neki ez nem így működik. ÉS erősködött tovább.


Értem, hogy sokan járnak a semmit fogadni, 8 meccset 200 Ft-okkal, de mikor látta, hogy nagy tétben játszom, egy pillanatra se jutott eszébe, hogy a fogadásoknak utána kell nézni? Nem lehet vakon, hanem statisztika, esélyek, sérültek stb. is kellenek. Nyilván nem mentem bele ott elemzésbe, csak kissé vicces volt.


Halálom, mikor állok a sorban, és az első ember feltartja azt, mert nem tud fogadni, a szelvényén valamire már nem lehet, élőzik és pont le van állítva, de azt is ötös kötésben, és helyette választ valamit, és közben mindenki áll mögötte és várja, hogy azt kitalálja, amit otthon kellett volna...


febr. 16. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ezzel mit akarsz mondani? Én pl sosem nézek statisztikát, az csak rossz irányba visz el, mégis havonta legalább egyszer nyerek 100 ezret (1000es tétből).
febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy alapból amatőr vagy ha papír alapon játszol, értelmes fogadó neten tolja a cash out és a nagyobb kínálat miatt.
febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Toltam neten is, sose nyertem akkorákat ott, mint papíron. Viszont ott könnyebb volt elvesztenem.


Azt akartam vele mondani, hogy a lottóson az látszódott, hogy nem ért hozzá. De ha nem ért hozzá, miért ott dolgozik. Na mindegy.

febr. 16. 20:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem az egyetlen taktika, amivel tartósan profitálni tudok, az a gólszerzőre fogadás...na nem ilyen Kane, Mbappe, stb vonal, hanem középcsapatokból egy-egy gólerős csatár (pl Bournemouth-Solanke, Bremen-Ducksch, Getafe-Mayoral, Toulouse-Dallinga stb stb akikkel sokat nyertem) minimum 3as odssért...ilyen opció meg papír alapon nincs.
febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez most annyira nem a téma része. :D De én gólszámra fogadok. Nem tudok azon izgulni, hogy ki nyer, nem szurkolok se ennek, se annak, legyen egy meccsen 2-4 gól és akkor jó. Nyilván nincs mindig és nem is minden bajnokságban, válogatni kell és utánanézni. Ja, és ez mindig 50-50.
febr. 16. 20:18
 6/14 A kérdező kommentje:

De akkor leírom mit raktam ma estére, és akkor lehet amatőrözni.


Oss-Ajax 2 lesz 3 gól 1,5-es szorzón és Willem-Den Haag szintén 3 gól 1,7-es szorzón. A kettő együtt 2,55-ös szorzó.


A Willem még csak a 19. perc, de már van 2 gól. Egyre vagyok a nyertestől és van rá 70 percük, biztos meglesz. Az Osson már neccesebb, de a holland 2 azért jó, mert ott sok gól van. Ettől még bukhatom, csak ezt nyugodtabban nézem, mint ha mondjuk angol vagy német bajnokság lenne. Főleg olasz.

Volt olyan is, hogy a 80. perc után született 3 gól. Vagy 1:0 után leállás, majd gyors gólváltással 1:2, 2:1, akármi. És inkább rágom azon a fogam, hogy a 94. percben lesz-e még gól, mint azon, hogy x csapat rúgja-e, hogy nyerjen, mert nekem aztán mindegy, melyik rúgja.

febr. 16. 20:22
 7/14 A kérdező kommentje:

Na, végre, van gól az Osson is, a 0:0 a foci halála. Persze ha elmegy a mixed, mindegy, hogy 0:0 vagy 1:0 vagy 2:0, de bosszantó tud lenni, ha csak egy gól hiányzik. A legrosszabb élmény, mikot jött a 4. gól a 80. percben, és a VAR visszahúzta, pedig már felálltam és kifújtam magam, mert 2 percig nem volt kijelezve, hogy visszavonják, ezek szerint sokáig nézték. Akkor azt buktam is sajnos.

NA, de nem részletezem, egyik meccsen 2, másikon 1 gól kell és van rá 1-1 órájuk.

febr. 16. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat fogadtam holland 2 gólszámokra egy időben, de azokra nagyon kicsi odds van
febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze, és átverős is. Biztosra veszi, hogy lesz sok gól, csak mert holland. Pl. Dordrecht-Venlora 1,34 volt a 3 gól és 1,87 a 4, ehhez képest 37 perc után 0:0 és még erre volt a legbiztosabb. Mikor ennyire alacsony, az már nekem gyanús...


Sajnos nem játszottam, mikor a foci vb volt, de a döntőn is biztos voltam a 4 gólban. 2,5x-es szorzó volt rá és mondhatni ingyen pénz lett volna. A 2018-as vb-döntőn is sejtettem, hogy lesz, ott még játszottam és nagyot kaszáltam is vele. De hát ez a jó a tippmixben, hogy mindig van valami. Március a kedvenc hónapom, úgyhogy készülök. Ha ma nyerek, lehet szünetelek is 2 hetet, nem sietek. Régebben nagy függő voltam, mikor keveset kerestem, most jól keresek ezért nem vagyok rászorulva.

febr. 16. 20:43
 10/14 A kérdező kommentje:
86. percben ott a 2:1 a Willemen... nehéz szülés volt, mert az Osson már az 55. percben megvolt a 3 gól. Későn ébredtek, gyorsan pörögtek. Meccs eleji gól meg tudja fogni a meccset, ez zavaró tud lenni. Örülsz, hogy már csak 1-2 gól kell, közben pedig leállt a pörgés. De ez most zsinórban 3 nyertes szelvény múlt hét szombat óta, és havi fizum 70%-át megnyertem... szinte izgulás nélkül. Biztos, hogy jót tett a leállás (sokáig nem játszottam, a múltamat tekintve meglepő módon, és más dolgok is kiderültek), de nem fog ez örökké tartani.
febr. 16. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!